Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


kupie rs mk2

goliat79, 05.11.2015, 21:45 « poprzedni - następny »

goliat79

poszukuje zadbanego rs mk2 jezeli ktos ma jakies namiary to prosze pisac

ST

07.11.2015, 18:04 #1 Ostatnia edycja: 07.11.2015, 20:47 by ST
Ale na śląsku niezdrowe powietrze dla RS-ów - jakieś smogi, normy zanieczyszczenia przekroczone kilkukrotnie... ;(
Gdzieś widziałem  ogłoszenie (chyba z Wrocławia) gostek miał RS-a performance blue do sprzedaży ze śmiesznym przebiegiem 12500 km - zimą nigdy nie jeżdżony... i nic nie dłubany...Tylko, że to było sporo miesięcy temu, ale może jeszcze nie sprzedał :)
Możesz spróbować do niego napisać, bo znalazłem starą korespondencję z nim - na ten adres: maciekziemek@interia.pl

PyRsHaL

Nie wiem czy to nadal aktualne, ale Steveno planuje w połowie 2016 sprzedać swojego

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,4302.0.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

steveno

a planuje planuje kwestia zeby za dobra kase poszedl bo sporo zainwestowałem w niego i nie mam zamiaru sprzedawać po kosztach zwłaszcza ,że się jeszcze nie nacieszyłem na chwilę obecną musiał bym wziąć z 9 z przodu z modami
Do przodu!!!

ST

Mam przy okazji jeszcze pytanko odnośnie RS-a. Czy pokrywa silnika ma jakieś wygłuszenie? U mnie w  ST jest. A chodzi mi po głowie założenie maski od RS-a i przy okazji takie moje pytanie.

PyRsHaL

Nie lepiej będzie po prostu same wyloty z RSa założyć?
Poza tym ja swoją matę zdemontowałem, bo stwierdziłem że jest bez sensu :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

08.11.2015, 13:15 #6 Ostatnia edycja: 08.11.2015, 13:20 by ST
No jest to jakaś opcja, chociaż nie wiem jak to wyjdzie z wycinaniem otworów na wyloty? Czy z czasem w tej wycinanej okolicy jakaś rdza nie wyjdzie... I byle kowal też tego nie zrobi...

steveno

w Rs-ach nie ma gołą blacha jest.
Do przodu!!!

ST

Ok, dzięki za odpowiedź.

Adrian90

Ja na zimę sobie matę zostawię a na lato chyba ją też ściągnę.

PyRsHaL

Cytat: Adrian90 w 08.11.2015, 18:50
Ja na zimę sobie matę zostawię a na lato chyba ją też ściągnę.

Ja na zimę tylko uszczelkę pod maskę założę ;) Zamiast ciąć maskę pod wyloty wolałem wyciągnąć uszczelkę ( tą na podszybiu ) :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Adrian90

Jaką uszczelkę i gdzie??

PyRsHaL

Cytat: Adrian90 w 08.11.2015, 20:44
Jaką uszczelkę i gdzie?

Ta zaznaczona profesjonalnie na czerwono ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

steveno

Ile chcesz wydać na Rs-a?Jak cos mozesz napisac na priva
Do przodu!!!