eSTek mk2 by matosu

matosu, 09.11.2015, 17:34 « poprzedni - następny »

matosu

09.11.2015, 17:34 Ostatnia edycja: 09.11.2015, 17:40 by matosu
W końcu znalazłem chwilkę czasu :)

Samochód kupiony w '06 roku u niemiaszków przez Panią, która prawie wcale nim nie jeździła. Następnie przeprowadziła się do Polski i po jakimś czasie go sprzedała. W Polsce miał jednego właściciela. Następnie w okolicach kwietnia wpadł do mnie :). Przebieg 90k, prawdziwy. Autko w środku jak nowe.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Oczywiście od razu po zakupie wpadł FMIC oraz sportowy kat.

Po jakimś czasie zrobiłem CA, bez tego ani rusz :)
Na przód wpadły głośniki Morela oraz maty STP. Do bagażnika skrzynia JL oraz 4kanałowy wzmak JL.

W tym momencie eSTek jest po pełnej polerce.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Bez strojenia u Heka się nie obyło, nie chciałem szaleć za bardzo, 260KM i 440Nm w zupełności wystarcza przed modami :)

Plany na przyszły rok to jakaś mocna hybryda, wtryski, pompa i szpera!


Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

st-power

Wreszcie Mateusz się pochwaliłeś :D Widziałem na żywo wielokrotnie  i autko naprawdę zadbane - niech się sprawuje :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

bmarcin

Czarne ST 5d sa najlepsze :)
Z ciekawosci jakie spalanie notuje St przy 260 km (jazda codzienna bez szalenstw)? Jak idzie moment przy takich modach?
Jakbys zamawial szpere daj znac. Moze uda sie cos taniej wyrwac zamawiajac 2 szt.

Kris1976

Cytat: matosu w 09.11.2015, 17:34Bez strojenia u Heka się nie obyło, nie chciałem szaleć za bardzo, 260KM i 440Nm w zupełności wystarcza przed modami Smiley

Plany na przyszły rok to jakaś mocna hybryda, wtryski, pompa i szpera!
260 km i 440nm na ori gratach z samym tylko fmic'kiem to w zasadzie max  :stupid:
Hybryda dobry pomysł ...pokazał to przykład Weksli , zamiast na pompę (bo zasadności tego modu nie kumam) to zbieraj na sprzęgło  ;)
poza tym gratulacje zakupu.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

bishop

Cytat: bmarcin w 09.11.2015, 23:14Czarne ST 5d sa najlepsze
Podpisuje się pod tym.
Ps. Kris, RS zamówiony? Pochwal się co i jak i ile.
Ps.2. Czasami brakuje jakiegoś shoutboxa na tym forum aby pospamować.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Kris1976

Zamówiony...w ostatniej chwili...bo już nie ma ...
Ma być do końca kwietnia, grafit metalic na ori silver felgach (kute czarne za bardzo mi nie pasowały) plus parę dodatków. Zrezygnowałem z kubełków...drogie i bez regulacji góra/dół.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

matosu

Cytat: Kris1976 w 10.11.2015, 11:57
260 km i 440nm na ori gratach z samym tylko fmic'kiem to w zasadzie max  :stupid:
Hybryda dobry pomysł....pokazał to przykład Weksli, zamiast na pompę (bo zasadności tego modu nie kumam) to zbieraj na sprzęgło  ;)
poza tym gratulacje zakupu.


Kewlarowa okładzina sprzęgła jest wrzucona, daje radę :)

Co do spalania przy normalnej w miarę spokojnej jeździe 13,4-14L, przy bucie 25+ :)

Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

MAG

Napisz cos wiecej o sprzegle (gdzie i za ile) bo obawiam sie ze na wiosne bede zmuszony do jego zrobienia i myslalem o wsadzeniu tego z RS, ale moze twoja opcja bylaby ciekawsza...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

Super. W zasadzie blixniak mojego :D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

Graty auta Mati  a tobie Kriss braku kubełków w Rs-ie nie wybaczę:) a sam zobaczysz ,ze pewnie bedziesz ŻAŁOWAŁ ,że ich nie WZIĄŁEŚ. Ps.Załóż osobny temat i pochwal się konfiguracją.
Do przodu!!!

Kris1976

Na razie nie ma co zakładać. Będzie auto to się założy. Fotele są identyczne jak w wyposażeniu ST2 mk3, z przedłużanym siedziskiem pełną elektryką i regulacją. A kubły za 6 koła...bez regulacji góra/dół to ja chrzanie. Dobra nie śmiecę już. ..
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

skoti79

Cytat: Kris1976 w 10.11.2015, 14:29
Zamówiony...w ostatniej chwili...bo już nie ma....
Ma być do końca kwietnia, grafit metalic na ori silver felgach (kute czarne za bardzo mi nie pasowały) plus parę dodatków. Zrezygnowałem z kubełków...drogie i bez regulacji góra/dół.
Co się łobuzie nie pochwaliłeś :)

vtec

zanim go odbierze dwa razy zdążę zmodyfikować auto, a nawet wymienić na inne :)

skoti79

Cytat: vtec w 13.11.2015, 19:23
zanim go odbierze dwa razy zdążę zmodyfikować auto, a nawet wymienić na inne :)
Może tak być :)

Kris1976

Nic nie będę dłubał ani zmieniał ...koniec z poprawianiem fabryki (rzeźbieniem wydechu, zawiasu, dolotu itd).
A chwalić to się nie ma czym...między innymi z tego powodu że w zasadzie każdy posiadacz rs mk2 zdążył się już negatywnie wypowiedzieć o rs mk3...ciekawe czemu? Wygląd?  Ja się już nie chcę rzucać w oczy...auto ma się przede wszystkim b.dobrze prowadzić!
Była pomarańcza ST...czas na RSa !