Usterka układu silnika,zmniejszenie przyśpieszenia FOCUS ST mk2

malolat, 11.11.2015, 13:02 « poprzedni - następny »

TAM


Burza225ST

panowie problem ten sam przy zapaleniu silnika wyskakuje czerwona lampka i napis '' usterka ukladu silnika, zmniejszenie przyspieszenia'' wyłacze i zapale znowu i jest ok .  u mnie focus 2006r 2.5 seria 225 km . problem jaki mam teraz to turbo ktore pokazuje mi na wskazniku tylko do pierwszej kreski auto ciagnie ladnie ale nie idzie dalej niz za pierwsza kreske, ma to coś wspólnego...? odnosnie tego turbo prawdopodobnie mapsensor do wyczyszczenia lub zawor sterujacy turbina i powinno latac, chyba ze ktos inny ma jeszcze jakis pomysl. ?

KrisSz


Burza225ST

na  kompie jeszcze nie bylem .

Boxik

 Może po prostu akumulator siada?

Burza225ST

i by wyskakiwalo usterka układu silnika ? ladnie kreci nie ma problemu z odpaleniem, no nic musze jechac na komputer, byc moze wyjasni sprawe.

Boxik

Tak u mnie tak było . Wymieniłem aku i po kłopocie.Sprawdź ładowanie najpierw.

Lymok

U mnie też były takie błędy a problem był z aku... u mnie padł tak że po błędach ledwo zakręcił już tylko 2 razy :P
Nirimov / Dawid

malolat

Panowie, tak jak pisalem wyżej wszystkiemu był winien aku a bardziej luzująca sie klema. Focus lata jak nowy:)

Burza225ST

faktycznie akumulator :) wolne ładowanie na kilka godzin i jak ręką odjął :)

fabio210

Takie błędy mogą być efektem poluzowala wiązek lub odcięcia zabezpieczeń, tych nad nogami pasażera. Miałem to i polecam sprawdzić. Zegary padają w od turbo oleju itp.

carlosc

zgadza sie Fabio mi wariowaly I usterka silnika przyczyna akum slaby bardzo wymienilem ok :-) teraz walcze z wyciekiem :-) bo chce program zrobic a ta usterka mnie blokuje :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/