[Focus] focus RS

przemas10m, 23.11.2015, 21:31 « poprzedni - następny »

przemas10m

witam
zna ktoś temat tego focusa?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/ford-focus-rs-400km-tuning-okazja-i5814959104.html#thumb/1
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

steveno

Jeśłi nie przeszkadza ci ,ze to wyścigówka to jeśłi nie jest walony mocno to bym brał w ciemno biorąc pod uwage przebieg(raczej  torowy) i inwestycje w auto. PÓKI co po za białym 400 kucy to najciekawszy jaki widziałem na sprzedaż w Pl.

« Dodane: 25.11.2015, 09:13 »

ps. u nas na forum go nie ma
Do przodu!!!

przemas10m

póki co czekalem zeby mi sprzedajcy odpisał na wiadomosc i podal nr tel a teraz cos ciezko sie do niego dodzwonic
zastanawia mnie czy to ten sam
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,ucieczka-przed-policja-w-focusie-rs

wg mnie ciekawszy od bialego i naprawde sporo kasy w niego jest władowane, jedynie felgi BBS jakos nie pasuja mi do focusa, ale to pewnie dlatego takie zalożyl do latania po torze
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

steveno

Poszukaj filmiku z blachami to się dowiesz ps. ten ponoć ma klatke ale zdjęć brak a szkodan
Do przodu!!!

KrisSz

Imho nie ma klatki tylko skręcaną półklatkę (tak zresztą jest w opisie). Zawieszenie AST, chłodnica oleju, wtryski, program JWR czyli autotecha etc - dobre frukty. Pytanie czy miał przygody, w jakim jest stanie, czy przebieg prawdziwy etc
Pozdrawiam

K

przemas10m

25.11.2015, 15:41 #5 Ostatnia edycja: 25.11.2015, 15:45 by przemas10m
martwi mnie jedno, niby ma wszystko od auta co zmienił, tj zawieszenie stabilizatory a nie ma intercoolera i ori kół oraz prawdopodobnie nie ma kolektora dolotowego
jesli by posprzedawal to by sprzedawał wszystko albo nic, z takiego wychodze zalozenia
napewno sprzedawal zderzak
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://olx.pl/oferta/zderzak-przedni-do-forda-focus-rs-CID5-IDc2Szj.html
z poczatku mówil ze tylko malowal ten zderzak i nie bylo slowa o wymianie a jak powiedzialem ze znalazlem jego stary zderzak to stwierdzil ze uderzyl w kota i sie polamal i kupil drugi...zaczelo sie krecenie...a na zdjeciu te zderzaka widac ze dostał strzała od dołu az popekał pod lampami po czym widac ze jest poklejony
ogolnie przyznal tez ze byl nim kilka razy na Ułeży, ciekawe ile w tym prawdy...
na dodatek nie ma tez zadnego wykresu z hamowni

edt. przebieg moze byc prawdziwy tylko pytanie najważniejsze jest takie jak czesto odwiedzal tor
bo stan blacharki i lakieru to ocenie sobie sam
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

steveno

25.11.2015, 16:22 #6 Ostatnia edycja: 25.11.2015, 16:28 by steveno
to ewidentna torówka co innego bywać na torze a co innego klatka,heble itp. A brak felg jak dla mnie świadczy o mocnym dzwonie,ze pogiął felgi spytaj gdzie serwisował auto zadzwoń tam i popytaj ja tak zrobiłem z evo i usłyszałem historie,której właściciel nie mówił.
Ps. mało kto sprzedaje auto,któe ma 400 kucy i nie ma wykresu itp.Ja też moge pisać,zę mam 400 tylko po co Krisss ma 400 i wiem ile pracy i kasy włożył  w projekt i ma wszystko opisane. Niech da vin i foty z rejestracją.
Ps. x2  tzreba uważać bo kłamczuch jak Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.widać.Na pocieszenie na zeileni widać każdego dzwona :) wiec nie wyłga się jak cos i kierniki koniecznie.A i spytaj czy ma fotele itp

« Dodane: 25.11.2015, 16:23 »

ps. jak kupisz z miłą chęcia kupie te felgi

« Dodane: 25.11.2015, 16:24 »

fabrykamocy.com 602-669-936 takie ma info na rejestracji zadzwon popytaj co i jak

« Dodane: 25.11.2015, 16:28 »

a i nie ma osłony silnika dolnej  widac glebe jak spojrzysz na kolektor od góry
Do przodu!!!

przemas10m

25.11.2015, 16:35 #7 Ostatnia edycja: 25.11.2015, 16:45 by przemas10m
wiem bede dzwonil do fabryki mocy i do tgauto bo niby tam teraz serwisuje a w fabryce mocy podobno mu robili program ale cuda sie dzialy i dlatego zapodal gotowca
te felgi by dobre byly na zime
oslona pod silnikiem nie jest wyznacznikiem bo one odlatuja, sam majac foke ST prawie zgubilem ta oslone
nie podoba mi sie natomiast inna rzecz bo niby ładuje tyle kasy w auto a jak pytam o oslonie to slysze ze była zdjeta bo ja kleili... nasuwa sie pytanie czemu nie dorobil lepsze oslony np z blachy alu

edit. znalazłem jeszcze pare fotek w sieci
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://postimg.org/image/t9vb0d07l/ tu wiadac ze jest polamane nadkole, oraz widac jak wygladaja jego opony
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://postimg.org/image/83fa1693v/ na tym zdjeciu widac jak nie lezy blotnik przedni lewy, dolem mocno wystaje wzgledem drzwi a gora jest schowany
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://postimg.org/image/rvn88gbtn/ a tutaj widac wg mnie ze przod troche niespasowany ale moge sie mylic
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

KrisSz

Ja mam tylko taką uwagę. Bywanie na Ułężu nie jest przestępstwem. Sam tam bywałem i widnieję nawet w tabeli czasów Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.trackday.org.

Auto jest doinwestowane i takiego auta nie kupuje się do jazdy po bułki tylko używa zgodnie z przeznaczeniem. Sprawdź stan auta, zadaj pytania, pokaż zdjęcia. Niech właściciel powie co i jak. Masz wątpliwości - nie kupuj. Jeżeli auto nawet miało jakieś przygody a zostało naprawione zgodnie ze sztuką to imho to go nie dyskwalifikuje ale ty za swoje pieniądze musisz sam podjąć decyzję. Zobacz może jest więcej fotek auta na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.exoticcars.pl
Pozdrawiam

K

yayko

Kto kupuje TAKI SAMOCHÓD do jazdy po bułki :)

KrisSz

Ja :-) Do pracy nim jeżdżę, po bułki, dzieci w fotelikach wożę :-D
Pozdrawiam

K

yayko

I na ulęż :)

PyRsHaL

Samochód musi być przede wszystkim praktyczny :) Ja swoim dzisiaj wiozłem wersalkę
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

KrisSz

Ja szefa z zagramanicy wiozłem na ten przykład ostatnio. Fotel na szczęście czysty ale jakoś tak respektu nabrał :D
Pozdrawiam

K

przemas10m

ja jestem bezrobotny to nie mam szefa :D
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM