Mondeo ST220 Performance Blue

alibizi, 06.12.2015, 17:48 « poprzedni - następny »

alibizi

Dzisiaj zrobiony decat w firmie EL-TEC z Piaseczna, według mnie uzyskany efekt jest mistrzostwem świata i absolutnie nie spodziewałem się takiej zmiany dźwiękowej na plus. Poniżej nagranie na szybko, lepiej to słychać przy drugim przegazowaniu, dopiero wtedy wpadłem na pomysł że fajnie by było się pochylić z telefonem.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=kOtrDtIpU6E&feature=youtu.be

tomekka


alibizi

od 10 do 18:30 cały czas walcząc. Generalnie szef EL-TEC zachował się mega profesjonalnie, bo powiedział że gdyby tylko pamiętał że te katalizatory są w takim miejscu i mają taki kształt to na pewno inaczej by to wycenił ale pozostał przy cenie ustalonej przez telefon. Postaram się nagrać coś lepszego w weekend ale według mnie dźwięk jest fenomenalny, wydech mruczy, nie jest głośno jak civikach, ze smakiem. No i pierdzi :D
Nie spodziewałem się aż tyle po samym decacie.

tomekka

no właśnie coś tanio ci się udało :)

alibizi

Decat wszędzie wyceniany był na 1tys, tutaj połowę mniej. Rano pracownik jak usłyszał jaka była wycena to się za głowę chwycił i uprzedził, że może wyjść jednak trochę więcej. Chyba miałem po prostu szczęście i wstrzeliłem się z telefonem w odpowiednim momencie. Dlatego jak wczoraj właściciel wieczorem napisał, że mu się termin dzisiaj zwolnił to szybko poleciałem do Piastowa.

nospa666

To w końcu dałeś za całość 2x500 zł z robocizną ?

alibizi

Całość 500 zł na gotowo.

nospa666

No to mistrzostwo. A stare katy sprzedajesz ?

alibizi

Tak, muszę się przejechać do skupu. Nie mam pojęcia ile mogą zapłacić za nie. W żadnych cennikach ich nie ma.

nospa666

A co z sondami co były przy katalizatorach ?

alibizi

Są oszukane. Są zrobione customowe tulejki mniej więcej na wzór takich ze sklepu z akcesoriami do LPG. Po 10 km check się nie pojawił. W razie gdyby miał się pojawić mam przyjechać na poprawkę tulejek.

tomekka

21.01.2016, 23:56 #56 Ostatnia edycja: 22.01.2016, 00:00 by tomekka
Cytat: alibizi w 21.01.2016, 23:19
Tak, muszę się przejechać do skupu. Nie mam pojęcia ile mogą zapłacić za nie. W żadnych cennikach ich nie ma.
Ok 350 za dwa katy zależy od stanu, ale myśle ze to max

alibizi

Dwa katy poszły za jedyne 180 zł. Z jednego się sypało, drugi też w nie najlepszej kondycji.

W międzyczasie dzisiaj przyszły oponki które jeszcze miesiąc muszą zaczekać na odświeżone felgi i trochę wyższe temperatury. Zimowe 16 cali pójdą na sprzedaż, nie mogę na nie patrzeć.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przyjechał też nowy mieszek dźwigni zmiany biegów przeszyty nicią w kolorze nadwozia :D
Za 2 tygodnie czeka mnie wymiana maglownicy gdyż obecna zaczęła postukiwać.

Toretto88

Ciekaw jestem jak się będą spisywać te opony, bo dużo słyszałem że jednak szumią, a na mokrym też wydają dziwny dźwięk.

st-power

Pierwszy raz słyszę taką opinię,a kilka osób z tego forum jeździ na tych oponach włącznie ze mną i każdy chwali, przede wszystkim za niski poziom głośności :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi