Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


[Focus] Cała Polska szuka Focusa RS

slavko, 06.12.2015, 18:05 « poprzedni - następny »

slavko

Link do wydarzenia z Facebook'a poniżej:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/events/954512874622300/

GORĄCA PROŚBA  ! SKRADZIONY SAMOCHÓD (english below)

KTO ZNAJDZIE RS'a ten dostanie hajs
Kontakt na priv do administratorów

NUMERY rejestracyjny WI 5355M
Numer nadwozia WF0GXXGCDGAS79595

W nocy z 3 na 4 grudnia skradziono mi samochód marki FORD Focus mk2 RS, kolor biały.
Stał na ulicy melomanów 10 na Warszawskim Czerniakowie. Rejestracja WI 5355M
Bardzo proszę o udostępnianie i o ewentualne informacje na priv jeżeli komuś by się rzucił w oczy.
Samochód jest bardzo charakterystyczny łatwo będzie go rozpoznać.
Dzięki za wszelką pomoc.

ST

07.12.2015, 21:08 #1 Ostatnia edycja: 07.12.2015, 21:33 by ST
Paskudna sprawa, ale dlaczego takie auto parkuje na ulicy? Samo się prosiło aby je zgarnąć...
Ja mam tylko skromne ST 2010 rok ze śmiesznym przebiegiem 8600km, ale nawet jadąc ze starą pod biedronkę po przysłowiowe bułki - nie zostawiam autka nigdy samopas! Oczywiście będę miał oczy szeroko otwarte na białego RS-a, chociaż nie sądzę aby dotarł w moje okolice...

Tigerbart

Cóż, jeśli ktoś będzie chciał ci zawinąć furę to i tak tego dokona....

T

Cytat: ST w 07.12.2015, 21:08Paskudna sprawa, ale dlaczego takie auto parkuje na ulicy? Samo się prosiło aby je zgarnąć...
Prosiło się? Ja bym nie pomyślał, że ktoś może ukraść tak charakterystyczne auto. Przecież nawet części z niego da się wytropić.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ST

08.12.2015, 06:58 #4 Ostatnia edycja: 08.12.2015, 07:19 by ST
Teraz takie czasy, że kradną wszystko. To tak jakbyś wypasiony rower za ok 10tys. zapiął na noc na łańcuch i zostawił na jakimś parkingu. Rano na pewno już by go nie było... Wiem, bo znajomy tak zostawił wypasionego Treka i kamień w wodę (nawet monitoring na nic się zdał)... Ja parę lat temu też "zakotwiczyłem" rower warty ok. 5 tys. i po 15-stu minutach już go nie było. Na szczęście miałem go na tą kwotę ubezpieczony w PZU i kasę mi zwrócono :) Nie zapomnę miny kasjerki jak mi tą piątkę wypłacała, jakby z własnej portmonetki wyciągała...
Obrazy wielkich malarzy też ponoć można wytropić, a jednak je kradną...

bishop

Cytat: ST w 07.12.2015, 21:08Paskudna sprawa, ale dlaczego takie auto parkuje na ulicy? Samo się prosiło aby je zgarnąć...
Ma wozić ze sobą przenośny garaż? Niestety takie coś się zdarza. Nie ma reguły na to.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

ST

08.12.2015, 17:20 #6 Ostatnia edycja: 08.12.2015, 22:07 by ST
Nie musi wozić garażu, ale zaparkować na dobrze strzeżonym parkingu... Tym bardziej, że samochód nie był zaparkowany na ulicy tylko na chwilę...

Tigerbart

Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie telefonu z gps pod deską na stałe. Można wtedy go namierzać..

Lymok

Teoretycznie nie musi mieć GPS, wystarczy zwykły fon z aktualnym numerem, Policja bez problemu to namierzy a nawet można samemu :)
Nirimov / Dawid

Ven83

Wydarzenie na Fb nie aktualne?? Nie mogę udostępnić