Darmowe jazdy testowe

Dawca023, 10.12.2015, 12:38 « poprzedni - następny »

Dawca023

Witajcie.
Chciałbym wam przedstawić ofertę w której każdy z was może zgłosić się na darmową jazdę testową. Nie ważne czy planujesz kupić samochód i chcesz go przetestować czy może chciałbyś się przejechać najnowszym modelem dla zabawy :) Zachęcam do dyskusji w temacie, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.

Aby wziąć udział w jeździe testowej wystarczy kliknąć w obrazek i wypełnić formularz swoimi danymi. W niedługim czasie powinien do was ktoś zadzwonić, wtedy należy umówić się na jazdę próbną.

Dostępne są modele Ford: Fiesta, Focus, Kuga. Model wybieramy podczas wypełniania formularza.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


SAGAL

to trzeba sprawdzić :D
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

ST

Kiedyś tak mnie mamiono na jazdę próbną nową skodą Octavią.  Dzwoniono parę razy i do jazdy wybrałem RS, ale dalej mnie zwodzono, że jest dostępna w Koszalinie. Mówię ok. - jeżdżę czasami służbową Octavią przez Koszalin to nie ma problemu. Zadzwonili jeszcze z jakimiś wykrętami ze dwa razy i na tym ta "jazda" się skończyła...

SAGAL

zobaczymy wysłałem zgłoszenie
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

yayko

Zbieranie danych osobowych :)

alibizi

Równie dobrze taką jazdę testową możecie odbyć na miejscu w salonie. Dajecie prawko, podpis i ogień.

T

Dobra, zamykam, bo to jakaś nieuzgodniona reklama. I tak jak pisze alibizi -- na darmową jazdę testową można umówić się w każdym salonie, przecież to standard.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club