[Focus] Kupię Focusa MK2 ST 3D

AdixST, 20.01.2016, 07:25 « poprzedni - następny »

AdixST

Witam!
Sprzedaje ktoś może Foke ST w 3-drzwiach? Chętnie bym się zaopiekował jakąś "foczką" :D
Gdyby ktoś miał na sprzedaż, albo widział jakiś ciekawy egzemplarz godny uwagi to proszę o kontakt :)
Najlepiej w serii, bo chciałbym sam ją troszkę pomodzić :)
Pozdrawiam!

ST

20.01.2016, 20:14 #1 Ostatnia edycja: 20.01.2016, 22:04 by ST
Godny egzemplarz to i godna cena. Przynajmniej od 40 tysi w górę. A ile chcesz przeznaczyć kasy na  foczkę? Mój sąsiad zza płotu za mojego np. chciał mi dać 45 jak zobaczył przebieg poniżej 9 tys. km. A ja mu na to: jak  dołożysz to co w niego włożyłem od zakupu (kwiecień 2015) to pogadamy. Auto w kraju od 2014 roku sprowadzane ze Szwajcarii. A taką propozycje mu strzeliłem pod kątem ewentualnej zmiany na RS-a. :)
A przedstawiłem mu poniższą listę wydatków nie licząc wymiany oleju:
- Dyfuzor ocarbowanie - 1200
- Intercooler Wagner - 2700
- Układ wydechowy Milltek non resonated - 3200
- Dystanse Eibach przód 15mm 380zł  + 20mm tył - 400zł
- Alufelgi RS 18" x 7,5 - 2400zł
- Wymiana piasty prawej z łożyskiem 430zł - ABS przestał świrować
- Listwa chrom tył - 850zł
- Listwa chrom przód - 120zł
- Świece Denso IKH 22 iridium 5x 36zł=180pln
- osłona pod silnikiem - 400zł
- hydrografika pod maską - 500zł
- kolektor aluminiowy A.S.  - 2300zł
- dolot z filtrem Simota  - 700zł
- reflektory soczewkowe - 950zł
- amortyzatory Bilstein B-6 na przód 1050zł z montażem 12.X.2015 8750km (fabryczny prawy miał minimalny wyciek oleju)
Razem daje to 17760zł. I nie żałuję wydanej kasy, bo jestem zdania, że  w fajnym autku nie mogę mieć nawet jednej śrubki niepewnej...
Zostało już tylko na wiosnę zrobić program i jazda...

Albert

Cytat: AdixST w 20.01.2016, 07:25
Witam!
Sprzedaje ktoś może Foke ST w 3-drzwiach? Chętnie bym się zaopiekował jakąś "foczką" :D
Gdyby ktoś miał na sprzedaż, albo widział jakiś ciekawy egzemplarz godny uwagi to proszę o kontakt :)
Najlepiej w serii, bo chciałbym sam ją troszkę pomodzić :)
Pozdrawiam!

Spróbuj sprawdzić tego, moim zdaniem fajnie wygląda. Najpierw zadzwoń i podpytaj czy nie składany z 3 :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/oferta/ford-focus-focus-st-igla-gaz-ID6ycRyD.html

yayko

Za tani :)

T

Nie jest oznaczony jako "bezwypadkowy" i widać, że miał pewne elementy malowane. To oczywiście nie dyskwalifikuje tego auta, ale przy ew. kupnie warto byłoby dokładnie sprawdzić zakres napraw, które pewnie miały miejsce.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

alibizi

Cena bardzo niska jak za doinwestowany egzemplarz. Dodatkowo 200 km dziennie autostradą a przebieg dość niski. Chyba, że kupił go z mega niskim przebiegiem. Generalnie cudów nie ma, cena niska, podejrzanie niska.

T

Z drugiej strony przy takiej cenie można wiele rzeczy naprawić lub stuningować i zmieścić się w cenie droższego egzemplarza. O ile oczywiście nie okaże się, że auto zostało odbudowane z drzewa, bo tego już się nie da naprawić. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Albert

Cytat: Tomasz w 20.01.2016, 22:58
Z drugiej strony przy takiej cenie można wiele rzeczy naprawić lub stuningować i zmieścić się w cenie droższego egzemplarza. O ile oczywiście nie okaże się, że auto zostało odbudowane z drzewa, bo tego już się nie da naprawić. :)

święte słowa :)

AdixST

Na Foke chciałbym przeznaczyć max. 35k, także w grę wchodzi tylko przedlift z tego co się zdążyłem zorientować w temacie ;)
Dodatkowo znajomy zaczyna mi mieszać w głowie i namawia na Mazde 6 MPS.

st-power

Cytat: AdixST w 21.01.2016, 12:49Dodatkowo znajomy zaczyna mi mieszać w głowie i namawia na Mazde 6 MPS.
Kiedyś myślałem o tym aucie bo przyzwoita moc, napęd na 4 koła i ogólnie ładne autko, ale....
brak składanej tylne kanapy, brak foteli sportowych, słabej jakości plastiki we wnętrzu, drogie części zamienne (większość ciągnie z USA), podatne na korozję nadwozie zniechęciło mnie do zakupu.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

T

Trochę duży rozrzut. To kompletnie inne auta. :) Raczej Mazda 3 MPS jest konkurentem Focusa.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

AdixST

Po oględzinach 6 MPS i po zebraniu opinii odpuszczam ten samochód i wybór pada na ST`ka ;)
Rozmyślam zakup forumowej pomarańczy od małolata, jak wyjdzie czas pokaż :)