Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


ST220

Petersan, 05.08.2010, 23:14 « poprzedni - następny »

Petersan

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/show_item.php?item=1172805371

wygląda naprawdę ciekawie, a i cena rozsądna
pzdr
Peter

T

"Cena minimalna nie została osiągnięta." ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

"Dodano 2010-08-03 13:25
Ze względu na liczne pytania mailowe odnośnie końcowej ceny sprzedawanego samochodu wraz z opisywanym wyposażeniem dodatkowym, informuję, że cena sprzedaży samochodu wynosi 38tyś zł."

weksla

no koleś dość znacznie się podniósł, ale auto faktycznie wygląda tak jak napisał
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

6 lat i 38 tys.? Jak dla mnie to trochę przesadził. ;) Chyba, że to rzeczywiście ideał.

Ale to mnie rozwaliło:

Cytat1) Auta nie sprzedam nikomu poniżej 20 lat – bez względu na cenę
2) Auta nie sprzedam nikomu, kto ma prawo jazdy krócej niż dwa lata – bez względu na cenę.
Jakby 500-konnego potwora sprzedawał. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Aż mi narobił smaczka... Niestety jednym z kryteriów które przynajmniej na razie go dyskwalifikuje jest spalanie, nie wiem jak koleś na krótkich trasach w mieści spala 12l, On w ogole dotyka gazu? :P

auchim

chwyt marketingowy  :D

T

Może go pcha? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

no faktycznie te 2 kryteria 20 lat i 2 lata prawko są wręcz ośmieszające dla sprzedającego:)
Jak mam 21 lat i 3 lata prawko to już moge kupić:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 06.08.2010, 01:28
Jak mam 21 lat i 3 lata prawko to już moge kupić:)
Ja niestety mam tylko 19 lat i dwa miesiące prawko więc nie mogę. Kupisz mi? ???
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Dobrze przelej kasę jutro Ci kupię:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Petersan

Na forum Toyoty Celici był też niedawno facet, który sprzedawał któryś z modeli GT (nie do końca rozróżniam kolejne modele).

Przyjechał do niego 19latek z tatusiem, najarany jak siemasz.
No i gość mu nie sprzedał, twierdząc, że zbyt dużo pracy włożył w furkę, żeby teraz chłopaczek się zawinął na drzewie.

Ja widzę w takim myśleniu sens i rozumiem sprzedającego w pełni
pzdr
Peter

weksla

Petersan po części rację masz, ale jak ktoś ma 21 lat to już mu sprzeda, trochę to jednak śmieszne
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Petersan

Cytat: weksla w 06.08.2010, 21:51
Petersan po części rację masz, ale jak ktoś ma 21 lat to już mu sprzeda, trochę to jednak śmieszne

to akurat prawda.
wiek nie jest tu najlepszym kryterium.
pzdr
Peter

T

Cytat: Petersan w 06.08.2010, 21:44
Przyjechał do niego 19latek z tatusiem, najarany jak siemasz.
No i gość mu nie sprzedał, twierdząc, że zbyt dużo pracy włożył w furkę, żeby teraz chłopaczek się zawinął na drzewie
Ale Celica GT, szczególnie podłubana to już sportowy wózek, a seryjny ST220 to po prostu dość szybki dupowóz. A koleś się napina, jakby sprzedawał klasyczne Ferrari. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club