ATOMIC RACE ST 170cm

ethernal, 28.01.2016, 16:03 « poprzedni - następny »

ethernal

Do sprzedania posiadam swoje prywatne narty ATOMIC RACE ST o długości 170cm, które posiadam od nowości. Używane przez ok. 2 tygodnie co sezon, w ciągu 3,5 sezonu (co daje w sumie ok. 2 m-ce), niemal wyłącznie w Alpach (Austria i Francja), bardzo sporadycznie w Polsce. Zawsze odpowiednio serwisowane i konserwowane. Tym samym nie są zużyte jak często sprzedawane używki z alpejskich wypożyczalni, które po jednym sezonie nadają się na śmietnik.
Obecnie również po serwisie - smarowanie ślizgów i ostrzenie krawędzi (88 st.) - nadają się od razu na stok.
W tym sezonie jeszcze nie używane

Opis:
Atomic Race ST to narty slalomowe przeznaczone na przygotowane stoki, są bardzo zwrotne i wybaczają wiele błędów dzięki czemu idealnie nadają się dla średniozaawansowanych slalomowców. Dzięki częściowo drewnianej konstrukcji Slanted Sidewall i Active Camber, Race ST zapewnia gładką jazdę i optymalne trzymanie krawędzi, ułatwia też szybkie przeskakiwanie z jednej krawędzi na drugą. Nieco szersza niż w topowych slalomkach talia dodaje im dużo stabilność, szczególnie w nieco już gorszych warunkach na stoku.

Przeznaczenie:   Unisex
Producent:           Atomic
Taliowanie:   129,5 x 72 x 112,5
Promień skrętu:   12 m
Technologie:   Woodcore, Sidewall, Active Camber
Wiązania:   XTO 10 czarne
Model   :       2011/2012

Cena dla forumowiczów FT: 749 PLN

Ogłoszenie ze zdjęciami: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://olx.pl/oferta/narty-atomic-race-st-170cm-CID767-IDdHx8l.html