[Focus] Felgi RS 8,5x19" ET60

Tigerbart, 08.02.2016, 22:24 « poprzedni - następny »

Tigerbart

Witajcie.

Zamieszczam ogłoszonko - sprzedam moje felgi od FFRSMK2 8,5x19" ET60.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Nowy właściciel ma zapewnione:

- że felgi są proste i czyste (nie naprawiane)
- że brak jakichkolwiek wad lakieru czy ubytków (profesjonalnie zrobione dla mnie - były małe otarcia rantów - na prawdę nie ma lipy)
- że do felg zaraz przyjadą do mnie nowe dekielki które dodam do kompletu
- że nie musi się martwić o ich stan tylko zakłada i jeździ

Jestem na etapie zakupu nowych felg, na które muszę czekać 7 dni. Chciałbym przymierzyć opony 235/35/19 Dunlop SportMaxx na przód celem sprawdzenia czy dobrze leżą.

Jeśli tak - sprzedaję same felgi RS - cena jaka mnie interere to 3000zł + KW
Jeśli nie - sprzedaję felgi RS z oponami 2x Dunlop SportMaxx (5,5mm mięcha) i 1x Dunlop Sava (do ustalenia) - cena jaka mnie interere - 3500zł + KW (wtedy już wyważone i gotowe do  zakładania na auto)

Zapakuję felgi w te same kartony, w których otrzymam nowe więc przesyłka będzie również dobrze przygotowana.

Serdecznie zapraszam, myślę, że oferowany komplet nie ma obecnie konkurencji, a chcę zaproponować porządnie przygotowane felgi następnemu właścicielowi.

Kontakt:
tigerbart@onet.eu
GSM 601718197

Tigerbart

Poszły w świat na drugi koniec Polski.

weksla

Szczęściarz:) Za tą kasę?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Tigerbart

Używki chodzą po 2500, do których zawsze można się przyczepić że coś jest przy nich do zrobienia. W moich nie ma NIC do zarzucenia, jak nowe z fabryki.

weksla

Ja kupiłem w świetnym stanie za 1200
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Tigerbart

Sprzedawca chyba nie wiedział co ma, he? ;) nie uważam że takie felgi są warte tak malo. To tak jak z naszymi autami - biedolimy jak to zaniżane są ich ceny, a gdy stoimy po drugiej stronie to czemu tak drogo bo to przecież Ford. Nie rozumiem tego. Felgi w stanie niemal nowym nie można puścić w przeciętnej cenie. Uważam to za normalne działanie. Najlepszy możliwy stan używanych felg trzeba docenić przez obie strony transakcji.

weksla

Nie źle mnie zrozumiałes:) Mi chodzi o to że sprzedałeś za dobrą cenę i adekwatną do felg. A tak jak napisałeś że ludzie chcieliby dać jaknajmniej. A ja wygrałem aukcje hehe albo ktoś przegapił albo nie wiedział po ile to chodzi. Także udało mi sie:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps