Nowy Ford Focus RS "DOSTĘPNOŚĆ"

Artex RS, 25.02.2016, 17:55 « poprzedni - następny »

Artex RS

03.04.2016, 14:48 #60 Ostatnia edycja: 03.04.2016, 14:58 by Artex RS
Top gear zrobiło test Focusa Rs, Audi i Golfa na przyspieszenie. Foca w manualnej skrzyni jest wolniejsza. I co z tego. Fun z miąchania biegami dużo większy.

« Dodane: 03.04.2016, 14:58 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.topgear.com/car-news/hot-hatch/top-gear-drag-races-10-focus-rs-vs-vw-golf-r-vs-merc-a45-amg


Sorry Mercedes A45 AMG ,a nie Audi.Focus RS vs VW Golf R vs Merc A45 AMG

sseebbaa1

Cytat: Artex RS w 03.04.2016, 14:48Top gear zrobiło test Focusa Rs, Audi i Golfa na przyspieszenie.
A ja widziałem wyścig Focusa RS-a z Mercedesem A45 AMG i Golfem R :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=qqdCOsJRewc&ebc=ANyPxKq7F_6hXTVpoGzFBNGziTbdillqUt63vHriY4QCiC8QWEJqaE1tYBZDjjWgkCmNejCa5AQ7zUwZpfz-lZwrcZhmiO-l0Q

Moim zdaniem kierowca Focusa mógł zdecydowanie sprawniej przełączać biegi. Nie były to sportowe zmiany. Widać to na ujęciach z wnętrza kabiny.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Artex RS

Fakt. W moich rękach będzie szybszy jak 911. ;)

lolomanolo

Cytat: TowerST w 03.04.2016, 09:40
A45 AMG to potwór -  4.2 sek. 0-100 - jak możesz porównywać jego odpychanie z RSem?!
Jeśli pytasz o porównanie do rs mk3 to nie widzę Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.problemu.to auta tej samej klasy i twierdzenie kolegi, ze nic nie może mu teraz zagrozić jest trochę na wyrost.

Co do zwiększenia mocy to też w mercedesie będzie to bardziej efektywne ze względu na napęd.

Kris1976

u mnie zmiana terminu z sierpnia na czerwiec... co za karuzela nastrojów   :( :D :D
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TowerST

o gratulacje, a jaka podstawa tej zmiany?
RS Mark III / było ST225 / ST150

Kris1976

Enigmatyczne info na maila że termin się zmienił i że dealer tak na prawdę nie wie skąd był termin sierpniowym. Nie zdziwię się jak jutro Ty też dostaniesz info o czerwcu.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TowerST

nic nie dostanę, każde info to ciągnięcie za język
RS Mark III / było ST225 / ST150

lolomanolo

Troche zenada... Jeszcze w swoim zyciu nie kupowalem auta z salonu, zdaje sobie sprawe, ze model jest niszowy i jest duze zapotrzebowanie, ale czy w przypadku innych marek i ich wyjatkowych modeli jest podobnie?

jazzga7

Co do samych informacji, to na FKP są trochę bardziej aktualne, kolega Dinn wrzuca tez czasami ciekawe info odnośnie etapów produkcji(dla jakiego pansta są  obecnie robione, przestoje w prod. Itp).
Co do koloru to czarny absolutnie nie oddaje niczego w tym aucie

steveno

Tylko Rs jest tak wyjątkowy a co do filmiku to może dał dupy na starcie. Powinni powtórzyć ze 3 razy to było by miaro dajne.
Po 2 tylko Rs będzie latał bokime wieć reszta sie chowa:) Z dostępności są już zapisy na 2 transze ale będzie o 17 tyś droższy od 1 transzy w wersji podstawowej.
Do przodu!!!

sseebbaa1

Cytat: steveno w 08.04.2016, 11:38a co do filmiku to może dał dupy na starcie.
Na starcie, to akurat RS najlepiej wystartował :) zobacz moment 0:54


Żeby próbować manualem dorównać rywalom z dwusprzęgłówkami, to trzeba agresywnie zmieniać biegi - najlepiej bez puszczania gazu, wtedy szarpnięcia do przodu po wbiciu wyższego biegu częściowo rekompensują wolniejszą zmianę samego biegu.


Bardziej interesowałoby mnie porównania na torze i sposób pokonywania zakrętów na tle konkurentów. Zatem czekam na porządny test porównawczy!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

PyRsHaL

Dotarły i do PL ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Kris1976

chyba jakieś demówki skoro nikt szybciej jak w czerwcu nie odbiera.  Czarny na graficie nieźle wygląda. Ciekawe połączenie. Z drugiej strony aż się prosi o fabryczne przyciemnienie szybek.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TowerST

niektórzy odbierają już kwietniu. Mi planowaną produkcję z sierpnia zmienili na 27 kwietnia, ale w polu przewidywana alokacja produkcji widnieje Październik !!! Czeski film.
RS Mark III / było ST225 / ST150