Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spocik 3-Miasto

MAG, 26.03.2016, 17:23 « poprzedni - następny »

snafu

Wtedy odpadnę :) Ale jestem chętny na tego typu akcje więc jeśli tylko będę na miejscu, z pewnością wpadam.

sseebbaa1

Od 8 do 17 lipca będę w Gdańsku.
Jak w tym czasie (no powiedzmy od 9 do 16 lipca) zapatrujecie się na małego spota kartingowego na torze przy stadionie Energa?
:)
Widziałem, że są tam zarówno wózki spalinowe na zewnątrz, jak i elektryczne pod dachem (gdyby padało).
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

MAG

04.07.2017, 22:51 #107 Ostatnia edycja: 04.07.2017, 22:52 by MAG
Powinienem dać rade sie wyrwać na gokarty, a na spota 19-sierpnia tez postaram sie wpaść, ale nie wiem czy mi żona Smokusa nie zabierze, to wtedy bym Maganką musiał podjechać...  :stupid:
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Flower

To Meganke się na miejscu spali :P
a co  do gokartów to  takie "może" nie będzie wchodzić w grę, w połowie lipca zbieram kase i do tego czasu bedzie trzeba się określić. Na razie mam 6 osób chętnych :)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

MAG

Do połowy lipca powinienem wiedzieć jak 19-ty sierpnia będzie u mnie wyglądać.
Od której godziny ta impreza jest planowana?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Flower

Do ustalenia ale myślałem coś koło godzin 15-17 ;)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

sseebbaa1

Może kartingi przy stadionie Energa Gdańsk jutro (piątek) popołudniu?
Proponuję taki termin, bo ustaliłem z MAG-iem, że w sobotę i niedzielę on nie da rady. A w poniedziałek rano, to ja już opuszczam Gdańsk.

Wiec damy radę zrobić takie szybkie, spontaniczne spotkanie?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

snafu

W razie czego na jutro wstępnie się piszę. O której?

sseebbaa1

13.07.2017, 22:39 #113 Ostatnia edycja: 14.07.2017, 21:37 by sseebbaa1
Jutro na godz.17 wyrobisz się?

Ktoś jeszcze chetny?


« Dodane: 14.07.2017, 21:37 »

snafu - jutro (15.07.2017) o godz. 13 spot kartingowy na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.torze przy stadionie Energa.

Godzina nie podlega negocjacji, bo inny termin nie pasuje MAG-owi :)

Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę wpaść złapać kontakt i zrelaksować się na kartingach, to niech śmiało przyjeżdża!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

snafu

Podjadę.

sseebbaa1

Super!

No to dzisiaj o godz.13 będą:
-MAG
-snafu
-sseebbaa1

Jak ktoś chce się jeszcze dołączyć, to zapraszamy :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

snafu

Wyjeżdżam już :)

MAG

Dzięki za spota, fajnie bylo sobie przypomnieć jak się na gokartach jeździ.
Oczywiście chlopaki mnie rozjechali na amen - duuuuuużo musiałbym potrenować żeby ich dojść...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

MAG jeżeli to prawda, że drugi raz w życiu jeździłeś na kartingach, to szło Ci naprawdę dobrze!

A mi tylko minimalnie udało się wygrać ze snafem, który siedział mi na ogonie :)
Dzięki za spota i miło Cię było poznać Tomek.


Jeździliśmy na elektrycznych kartingach pod dachem, bo do tych na świeżym powietrzu była zbyt duża kolejka. A jak już skończyliśmy na elektrykach, to niestety rozpadało się i odpuściliśmy spalinowe wózki.
Ale i tak było fajnie 8)



PS. MAG i snafu - trzymam kciuki za poradzenie sobie z chyba identycznymi elektronicznymi problemami w Waszych S-Maxach 2.5T!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

snafu

Dzięki za spotkanko :) Brakuje takich spontanów :)