Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spocik 3-Miasto

MAG, 26.03.2016, 17:23 « poprzedni - następny »

steveno

ja bede od przyszłego czwartku do niedzieli w Trójmieście ale Skoda :( ,jak coś będzie to i tak bym wpadł się przywitać
Do przodu!!!

Flower

Ja urlopuje akurat na południu polski, ale może ktoś inny znajdzie czas. Napisz na FKP myślę ze tam wiecej chętnych się znajdzie
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Flower

Spotujemy w sobotę 30 września o godzinie 16.00 na parking galerii Klif (ostatnie piętro). W tym dniu jest również zlot Mustangów w Sopocie i niektórzy z nas się tam wybierają (od godziny 14) ale ze względu na małą ilość dużych palców do parkowania nie ustalamy konkretów tylko widzimy się o 14.00 na Skwerze Kuracyjnym

Kto będzie ?
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Tigerbart

Powinienem być ;)

Flower

Dla tych nie posiadających "fejzbuków"  spotujemy 28 października o 15.00 w Gdańsku przy C.H Osowa
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

MAG

Kurde, jeszcze mnie w Gdańsku nie będzie ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Flower

Trudno, jeszcze będą okazje ;) nastepnym razem zrobimy coś na przełomie listopad/grudzień
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Tigerbart

Na Mustangach mnie nie było - 28go muszę być! ;)

MAG

jak dla mnie, to tylko przełom roku - spot około noworoczny np. ;)

Niestety szykuja sie u mnie pewne zmiany, które na 99% zaowocują znacznie rzadszymi przyjazdami do Polski ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Flower

Jak załatwisz jakieś zniżki na przewozy promowe to pomyślimy nad spotami u ciebie :D


Tigerbart trzymam za słowo!!! ;)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Flower

Nastepny spot 13 maja przy C. H Osowa o godzinie 15:00. Będzie nietypowo, bo łączony z marka Audi. Chłopaki mają załatwić sonometr więc zapewne będzie konkurs na głośność wydechu ;)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Tigerbart

Cytat: Flower w 25.04.2018, 11:56Chłopaki mają załatwić sonometr więc zapewne będzie konkurs na głośność wydechu

no to ja go wygram :)

Flower

Oni zapewne chcą sprawdzić czy mają głosniejsze auta od mojego tyle ze mój nie jest   najgłośniejszy :P O ile nie przyjedzie kolega starszym  mustangiem na przelocie to masz szanse :D
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

MotoManiaq

Znaki na ziemi i niebie wskazują , że WRESZCIE uda mi się dotrzeć na spota!  :evil: :evil: :evil:

Flower

Nie uwierzę do póki nie zobaczę na własne oczy  :P
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D