Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spocik 3-Miasto

MAG, 26.03.2016, 17:23 « poprzedni - następny »

Tigerbart

Ja się pojawię na następnym spotkaniu bo jeszcze nie mam auta :|

Flower

Następny spot 17 kwietnia o godzinie 17 przy Ergo w Gdańsku. Ktos wpadnie ? :)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

MotoManiaq

Jakis spocik 15.05 Ergo Gdansk 17:00 ???

:stupid:

Lista Obecności:
1. Ja  :D

Flower

W ciągu tygodnia  słabo ...

Sporo osób wybiera sie na tor w Pszczółkach w niedziele od 13 sie wszystko zaczyna a wjazd 20 zl ;)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Flower

Dawno się nic nie działo więc zapraszam wszystkich na spota w niedzielę 4 czerwca o godzinie 19.00 na Skwerze Kościuszki w Gdyni. O godzinie 20.00 zaczyna się spot Autoholików wiec kto ma ochotę bedzie mógł zostać dłużej Emotikon wink;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.photos upload
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

MotoManiaq

Hmmm, termin niby pasuje... powinienem być  :stupid:

MotoManiaq

Ktos jeszcze sie pojawi z forum?

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

MotoManiaq

Flower, nie dojade jednak, innym razem

MAG

Kuź...
A ja akurat w Glasgow ...

Ale jak tylko Smokus będzie gotowy, to pisze się na kolejne imprezy w okolicy.
Będę w Polsce do połowy września, ale istnieje opcja, że żonka zabierze mi Smokusa już w sierpniu i będę skazany na Magankę przez te kilka ostatnich tygodni
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Flower

No jak nie będzie owala to nie wiem czy na spot cię ktoś wpuści :p 
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

MAG

No to najwyżej romba owalem przykryje i się nikt nie zorientuje...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Flower

Nie no teraz jest od groma zlotów i cieżko bedzie jeszcze spota ogarnąć.

W sobotę byłem w Pucku na VAGowej imprezie, chociaż do środka mnie nie wpuścili to moje auto stojąc na zewnątrz wzbudzało większe zainteresowanie niż większość  znajdujących się w środku :P
Za tydzień jest w Lęborku kolejna impreza gdzie 90% to niemieckie na który sie dostałem. Za 2 tygodnie jest  zlot Focusa w Ślesinie a 1 lipca w Brodnicy zlot na który mnie o dziwo wpuścili :D

Tak więc jakikolwiek spot planuję najszybciej w połowie lipca.
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Flower

Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pomysł zorganizowania gokartów. Wybór padł na Autodrom Pomorze w Pszczółkach. Na razie myślę nad terminem 19 sierpnia, chociaż to jeszcze kwestia ustalenia. Jestem juz w kontakcie z pracownikami obiektu i powiedziano mi, że jeżeli będzie więcej niż 10 osób należałoby zarezerwować tor. Koszt za 30 min jazdy + kominiarka obowiązkowa dla każdego - 93 zł. Wydaje mi się ze jeżeli byłoby więcej osób można pomyśleć o statuetkach dla 3 najlepszych zawodników lub dla wszystkich uczestników pamiątkowy medal z grawerem ;)

Na razie czekam na chętnych i wasze opinie jak już wszystko ustalimy to podam nr konta i zrobimy przedpłaty. Osoby, które nie wpłacą do 31 lipca po prostu będą wykreślone z listy. Tak więc kto chętny ?
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

snafu

Pomysł genialny.
1. Snafu (ale poza terminem 15-21.08)

Flower

a ja właśnie chciałem 19 zrobić :P
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D