[Focus] Ford Focus ST 2.5 [Foka]

sliwa4045, 16.05.2016, 09:29 « poprzedni - następny »

sliwa4045

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany foczka do sprzedania :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.olx.pl/oferta/ford-focus-st-2-5t-mk2-unikat-CID5-IDjvsV3.html
//////// ** Ford FOCUS ST 2.5 **
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordsliwa/

ST

02.01.2017, 17:53 #91 Ostatnia edycja: 02.01.2017, 17:57 by ST
A co jeszcze modziłeś oprócz wydechu, że Ci w ogłoszeniu wyskoczyło 300 koników, bo tu jakoś na forum nic nie zauważyłem? Chyba, że jakiś wątek przegapiłem.
Oby foczka w dobre ręce poszła i dobrze się sprzedała :)

wodzmistrz

Czemu sprzedajesz? Smuteczek :/ taki bandyta... :)

Hehe w ogłoszeniu w tekście napisane, że nie modzony, ale w tabelce wpisane 300 kuni :)
Wyjatkowo mocna seria :D
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

sliwa4045

No no no haha :D
Trzeba zmiane samochodu dzięki :)
Więcej informacji telefonicznie co do samochodu i jego modów ^^
//////// ** Ford FOCUS ST 2.5 **
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordsliwa/

sliwa4045

26.04.2017, 00:56 #94 Ostatnia edycja: 26.04.2017, 18:00 by sseebbaa1
Witam :)
Dawno mnie tutaj nie było ale troszeczkę sie pobawiłem i modowałem przy wolnym czasie :D
Co udało mi sie ulepić :)?
-Pomalowanie felg
-Zrobienie czystej klapy
-Ulepienie duzego dyfuzora ala RS
-Naprawiłem REDEYE
-Polerka smiry bajery itp :D zarówki led srodek ledowe oswietlenie bla bla..

Planuje teraz seryjne gwiazdki felgi od ST pomalować na czarno i sprzedać :)

Przy robieniu tyłu wyszło mniej wiecej spoko inaczej napewno

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




No oczywiście lato sie zbliżało mialem opony Pirelli PZERO dosłownie niecale pół roku nówki no i co? Przód 0.60 oraz tył 0,80 bieżnika bez żadnego upalania poprostu się tak pościnały miekka guma ale polecam trzymają sie drogi jak wściekłe :) [Zbiezność ok]

Kupiłem na tyl 225/40 a pród 215/40 lekki naciąg fajnie wygląda :)
Felgi oczywiście pomalowane na czarno :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Na sam przód wpadł taki mały bajer czerwony lizaczek :D ja to tak nazywam ^_^
nie wkręcałem go w miejsce do holowania ponieważ kiepsko to wyglądało

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Pogrzebałem sobie troche czasu i udało mi sie naprawić redeye i je ustawić żeby świeciły bardziej w dół niż w niebo :D
I nawet fajnie to wygląda wsadziłem ledowe soczewkowe czerwone postojówki
tak już musiałem 2 razy rozkręcać lampy nie podoba się to policji haha :D

No i na tablice wpadły białe fajne ledowe żaróweczki które dają dobre białe światło i fajnie oświetlają teren

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




No i siedzi na przodzie świnka która ma swoją małą historię haha i tak została w foczce

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





No i jeszcze był atak POLERKA :D
Trzeba było zniwelować ryski

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Jak wam podobają się nowe mody w fordzie :)?
Czekam na wasze opinie i jakieś ciekawe propozycje pozr. :D
//////// ** Ford FOCUS ST 2.5 **
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordsliwa/

weksla

No bandyta ładny. Ciekawi mnie sposób wykonania tego dyfuzora. Daj coś bliżej.
Z tego co pamiętam miałeś sprzedawać?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

kozacki projekt 100% bandyta gratuluje pomyslu i wykonania 500+ rządzi
Do przodu!!!

sliwa4045

Cytat: weksla w 26.04.2017, 06:24
No bandyta ładny. Ciekawi mnie sposób wykonania tego dyfuzora. Daj coś bliżej.
Z tego co pamiętam miałeś sprzedawać?

Tak miałem sprzedawać ale sprzedał się samochód który planowałem kupić i kurde nic nie ma więc stwierdziłem a trudno zostawiam go jeszcze u mnie i pomoduje :)

Co do dyfuzora mogę napisać na facebooku.

Cytat: steveno w 26.04.2017, 10:22
kozacki projekt 100% bandyta gratuluje pomyslu i wykonania 500+ rządzi

Dzięki wielkie :D Napisałem też tego samego posta na fordclubpolska na forum i tam z 4/5 osób zhejtowało mnie za tjuningowca ze jeszcze brakuje mi naklejki trzeba zapierdalać że żarówki czerwone język za długi etc i opona na przodzie 215 ale 225 wsadzę to będzie mi tarło nadkole :D

Mnie tam od roku nadal w sumie śmieszy ten cały 500+ to nawet zderzaków z 500+ nie moge już mieć w polsce :(
//////// ** Ford FOCUS ST 2.5 **
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordsliwa/

MAG

26.04.2017, 11:11 #98 Ostatnia edycja: 26.04.2017, 11:13 by MAG
Czerwone podświetlenie reflektorów do natychmiastowego wywalenia - to jest poważne wykroczenie w stosunku do zasad obowiązujących w ruchu drogowym.
Takie cus to se można na zloty na zamknietym terenie instalować, a nie w aucie poruszającym się na drogach publicznych.

Poza tym tak jak pisałem juz na FCP - auto bardzo fajnie sie prezentuje, ale pakowanie z przodu za małych i za wąskich opon to bzdura pogarszająca trakcję.
A jezeli 225 Ci ocieraja, to znaczy że masz coś źle w aucie dopasowane.

Reszta tylko i wyłącznie kwestia gustu i smaku - jak dla mnie część na tak, część na nie
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sliwa4045

Cytat: MAG w 26.04.2017, 11:11
Czerwone podświetlenie reflektorów do natychmiastowego wywalenia - to jest poważne wykroczenie w stosunku do zasad obowiązujących w ruchu drogowym.
Takie cus to se można na zloty na zamknietym terenie instalować, a nie w aucie poruszającym się na drogach publicznych.

Poza tym tak jak pisałem juz na FCP - auto bardzo fajnie sie prezentuje, ale pakowanie z przodu za małych i za wąskich opon to bzdura pogarszająca trakcję.
A jezeli 225 Ci ocieraja, to znaczy że masz coś źle w aucie dopasowane.

Reszta tylko i wyłącznie kwestia gustu i smaku - jak dla mnie część na tak, część na nie

Co do opon to totalna bzdura jezdziłem na pirelli pzero 225/40 2 kompletach i teraz przod 215/40 i tyl 225/40 i nie widze żadnej ale to żadnej różnicy w pogorszeniu trakcji

Co do żarówek czerwonych typu redeye itp mam na to porobione przełączniki piloty etc. w każdym razie mogę to poprostu wyłączyć

Co do ocierania mam dystancje i et45 co robi mi tak ze przy skrecaniu mocniejszym było słychać nadkole dlatego wpadły 215 i problemu nie ma ponieważ lekko się chowają
//////// ** Ford FOCUS ST 2.5 **
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordsliwa/

MAG

Jesli masz redeyes na osobnym wyłaczniku i nie uzywasz ich na drodze w normalnej jeździe, to nie mam zastrzeżeń.

Co do opon - jesli ocierają, to IMHO znaczy że masz za szeroki dystans - wstawiłbyś 15-18mm zamiast 20 i byłoby ok.

Twoje prawo robic w twoim aucie co chcesz (pod warunkiem, że jest to zgodne z regułami i bezpieczne dla innych), a moje wyrażać swoją opinię - z mojej strony koniec tematu.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sliwa4045

No opony nie grają tutaj roli miałem okazje jeździć na dzikim naciągu i nie widzaiłem żadnych różnic czy z wystrzału ze sprzęgła czy agresywnej jeździe.
nie używam ich na drodze czasami jak staje gdzieś wieczorkiem na parkingu to odpalam bo jest miazga efekt

Co do opon to problemu odnośnie dystanu nie ma et45 felgi które prawdopodobnie od ciebie kupiłem są szersze i idelanie się zgrywają z eibach
//////// ** Ford FOCUS ST 2.5 **
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordsliwa/

steveno

Cytat: sliwa4045 w 26.04.2017, 11:02
Tak miałem sprzedawać ale sprzedał się samochód który planowałem kupić i kurde nic nie ma więc stwierdziłem a trudno zostawiam go jeszcze u mnie i pomoduje :)

Co do dyfuzora mogę napisać na facebooku.

Dzięki wielkie :D Napisałem też tego samego posta na fordclubpolska na forum i tam z 4/5 osób zhejtowało mnie za tjuningowca ze jeszcze brakuje mi naklejki trzeba zapierdalać że żarówki czerwone język za długi etc i opona na przodzie 215 ale 225 wsadzę to będzie mi tarło nadkole :D

Mnie tam od roku nadal w sumie śmieszy ten cały 500+ to nawet zderzaków z 500+ nie moge już mieć w polsce :(


To jest forum tuningowe a nie seryjne.Nas zawsze cieżko innym zrozumieć:) Tuning nie musi się każdemu podobać ,grunt ,aby właściciel miał banana na twarzy:)
Do przodu!!!

sseebbaa1

Tylny dufuzor bardzo mi się podoba. Świetnie wygląda z tymi dwoma rurami kanalizacyjnymi :D
Rewelacyjny efekt.

Mam zastrzeżenia do, jak to nazwałeś, języka bo po prostu już widzę jak będzie obijał przód auta. Aż szkoda.

Reszta, to kwestia gustu. Na pewno nie zostaniesz niezauważony i to już duża część radochy związanej z tym autem!
8)

A co do opon, to zgadzam się z MAG-iem. W samochodzie FWD nie powinno się rezygnować z żadnej części przyczepności na przedniej osi.
Myślałeś może nad zastosowaniem zaginarki do nadkoli?
Skoro 215 się mieści, a 225 już nie, to różnica jest naprawdę niewielka. Już samo zagięcie niedoskonałości łuku błotnika (bez widocznego na zewnątrz wypychania blachy)  może okazać się całkowicie wystarczające.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

sliwa4045

26.04.2017, 19:46 #104 Ostatnia edycja: 26.04.2017, 19:50 by sliwa4045
Cytat: steveno w 26.04.2017, 15:57
To jest forum tuningowe a nie seryjne.Nas zawsze cieżko innym zrozumieć:) Tuning nie musi się każdemu podobać,grunt,aby właściciel miał banana na twarzy:)

Haha jasne banan jest zamówiłem teraz cały dolot bo rure mam sklejaną i w gratisie dostaje BlowOffa od pumaspeed a podłącze z ciekawości bo i z wydechu strzela jak głupi to i posyczy sobie czemu nie lubie jakieś fajne bajerki w aucie mnie cieszy nawet jak zmieniłem oświetlenie na ledowe :)



« Dodane: 26.04.2017, 19:50 »

Cytat: sseebbaa1 w 26.04.2017, 18:13
Tylny dufuzor bardzo mi się podoba. Świetnie wygląda z tymi dwoma rurami kanalizacyjnymi :D
Rewelacyjny efekt.

Mam zastrzeżenia do, jak to nazwałeś, języka bo po prostu już widzę jak będzie obijał przód auta. Aż szkoda.

Reszta, to kwestia gustu. Na pewno nie zostaniesz niezauważony i to już duża część radochy związanej z tym autem!
8)

A co do opon, to zgadzam się z MAG-iem. W samochodzie FWD nie powinno się rezygnować z żadnej części przyczepności na przedniej osi.
Myślałeś może nad zastosowaniem zaginarki do nadkoli?
Skoro 215 się mieści, a 225 już nie, to różnica jest naprawdę niewielka. Już samo zagięcie niedoskonałości łuku błotnika (bez widocznego na zewnątrz wypychania blachy)  może okazać się całkowicie wystarczające.


Znaczy to już taka mała zabawa bo przód siadł bardziej na eibach tak jak mówili że po czasie on bardziej siądzie szkoda ze przód tak fajnie siedzi a tył troszeczke odstaje wyżej no ale cóż te eibachy takie są miekkie w sumie dobrze bo i prowadzenie dobre i samochód jak nie taczka :D

Języczek jest na atrapie wiec nic nie bije ani nic nie uderza jak by był tam gdzie się samochód holuje to myśle że przedni zderzak by sie porysował a tak jest wszystko okej :) pomyślane

No dyfuzor to zwykły polift od st + kolega który ma lakiernie itp i wykombinował takie cudeńko :D No robi robote końcówki aż sie malutkie przy nim zrobiły hehe :D
Ale dzięki wielkie :)

Nie wiecie może czy przedni zderzak od RS pasuje do ST czy różnica nadkoli jak na tyle :) ?
//////// ** Ford FOCUS ST 2.5 **
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordsliwa/