Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spot - Poznań

wodzmistrz, 02.08.2016, 11:28 « poprzedni - następny »

wodzmistrz

Witajcie,

Pojawiła się inicjatywa aby zorganizować mały, kameralny spot w Poznaniu :)

Dokładny termin do ustalenia, natomiast trochę samolubnie z mojej strony mogę zaproponować takie daty, jeśli chodzi o weekendy (np. soboty):
- 06.08 (raczej za blisko, chyba, że się bardzo szybko zorganizujemy :))
- 20.08
- 03.09
- 17.09

Propozycja miejsca: Poznań, parking pod M1.

Wielka prośba do wszystkich chętnych o odpisanie w wątku bądź na priv.

Na razie chęć wyrazili:
- bdaras
- paweleczek666
- wodzmistrz

Trzej inicjatorzy to dumni posiadacze Focusów ST ale myślę, że każdy forumowicz z okolic będzie bardzo mile widziany :)

Pozdrawiam Dawid (wodzmistrz, Wodzu)

PS. Temat przeniesiony z innego działu.
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

bdaras

Dokładnie, jestem za  :)
Jeżeli chodzi o miejsce to może na parkingu przy M1 a w zasadzie przy Norauto. Jest dużo miejsca. Ja tam czasami się spotykałem jak należałem do innego klubu a w zasadzie do dwóch.
Czy weekend czy w tygodniu to już kwestia dogadania. Większości chyba bardziej pasuje weekend. W tygodniu wiadomo praca.

paweleczek66-> odnośnie modyfikacji hamulców, kto mi robił i ile mnie to kosztowało prześlę ci później na pw, jak się spotkamy to przetestujesz czy ci takie heble jak mam będą odpowiadać ;)
AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35

T

Bardzo fajna inicjatywa. Spoty regionalne prawie zawsze dobrze się sprawdzają. Przykleiłem temat.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lymok

Gdybym nie szedł do roboty może bym się zjawił...
Nirimov / Dawid

bdaras

Cytat: Lymok w 02.08.2016, 17:33
Gdybym nie szedł do roboty może bym się zjawił...
Jeszcze nie ustaliliśmy terminu więc nic straconego ;)
Były by dwie niebieskie foczki z orange felgami ;-)

Cytat: Tomasz w 02.08.2016, 16:43
Bardzo fajna inicjatywa. Spoty regionalne prawie zawsze dobrze się sprawdzają.

Dokładnie. Jak należałem do innych klubów, oczywiście też Forda :) to często takie regionalne robiliśmy i było fajnie.
Aczkolwiek przybyszy z innych zakątków również zapraszamy jak będą mieli czas i chęci
AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35

Lymok

Cytat: bdaras w 02.08.2016, 18:38
Były by dwie niebieskie foczki z orange felgami ;)

Moja już nie ma orange felg, poza tym orange były zimowe :P
Nirimov / Dawid

wodzmistrz

Jeśli chodzi o termin, absolutnie jeszcze nic nie jest ustalone :) nie zamieniajmy oczywiście wyboru daty w koncert życzeń, ale każdy może napisać jaki termin preferuje to może będzie łatwiej dogadać :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

adamlan

Cześć
Chętnie się spotkam. Terminy jakie mi pasują:
- 06.08
- 20.08

btw. bdaras też jestem zainteresowany kosztem hamulców jakie posiadasz. Rozumiesz ze robiłeś u Marcina w ForgeRacing a zestaw jest od EVO. Masz jakieś dystanse itd.. Ostatnio widziałem twoja fokę na Plewach u Mielcarka.

pozdrawiam
Adam

paweleczek666

hej wszystkim.
Jeżeli wcześniejszy termin, to przestawmy 06.08 na 07.08 niedziela, co wy na to? w sobotę naprawdę nie mogę.
Dajcie znać wszyscy czy pasuje, jak nie to próbujmy inne terminy, lub może nawet w tygodniu późnym popołudniem, w końcu nie szybko robi się ciemno..
Pozdrawiam

adamlan

07.08 do południa pasuje

bdaras

Mi pasuje najbliższa niedziela.
Adamian, dokładnie. Hamulce robił Marcin z Forge Racing. Koszt jeżeli dobrze pamiętam był koło 4500 zł za zaciski, adaptery, tarcze, klocki i wężyki w oplocie. Dystansy żadnych nie mam i nie chciałem ale dlatego mam większe kola. A u Mielcarka to faktycznie byłem. Serwisuje tam auta. Sprawdzał i dokręcali mi nakrętki przy wkładach gwintu.
AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35

wodzmistrz

Wolałbym sobote po południu ale niedziela raczej też pasuje ;)
Przyjmniej na ta chwile nie przypominam sobie żadnych przeszkód :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

Lymok

Jak już też wolałbym sobote.
Nirimov / Dawid

bdaras

To żeby było sprawiedliwie to głosujmy i dopisujmy:
1. bdaras - sobota lub niedziela
AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35

wodzmistrz

2. wodzmistrz - sobota lub niedziela
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)