Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

17.05.2010, 14:46 #15 Ostatnia edycja: 17.05.2010, 15:14 by weksla
Tak demontowałem relingi ponieważ wymieniałem je na fabrycznie srebrne-nie lakierowałem starych.
Żeby je ściągnąć to trzeba w zasadzie odkręcić podsufitkę, można próbować odginać, ale nie gwarantuje, że nie pęknie, także bezpieczniej odkręcić, wtedy mamy wygodny dostęp, jedna z 4 śrub które mocuję relingi jest za kurtyną powietrzną, trzeba poluzować śrubę kurtyny- jednak jak ktoś ma sprawniejsze ręce to da rade odkręcić reling bez luzowania śrub kurtyny.
Jeśli chodzi o całkowity demontaż relingów to odpada ponieważ zostaną dziury, poza tym mi bez relingów nie bardzo by pasował, jak każde kombi.

Zapodam kilka fotek z tegorocznych zlotów:

W drodze na Ogólnopolski zlot Forda

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zgadnijcie czyje to auta:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tutaj już spot w Krzywej:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

bas87

Skąd ja znam ten samochód. Dużo modyfikacji w nim zrobiłem ;D
st220

eng

bas87 czyżby braciszek ? hehe....pokaż swój bolid. przyjmiemy każdego ;)

walus90

bardzo fajny kolor zacisków :P taki krwisty :D chyba też takiego uzyje :D
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

bas87

mogę pokazać swój bolid ale nie wiem czy jest sens pokazywać daewoo na forum forda 
st220

weksla

pewnie że pokaż, tak jak napisał Eng przyjmiemy każdego:) Nieważne czym jeździsz, robisz przy moim aucie i to bardzo dużo więc dawaj:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Dziś jestem już po montażu nowego dolotu (made by GaBB). Powiem wam że jeśli to nie autosugestia, to jestem zadowolony, auto dużo ładnie brzmi, szczególnie podczas redukcji biegów, a jeśli chodzi o przyspieszanie to też mam takie wrażenie że lepiej się zbiera,  szczególności w wyższych partiach obrotów. W przyszłym tygodniu wybieram się do Heka także rozwieje wszelkie wątpliwości. Później wrzucę foty zamontowanego dolotu.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

czyli ile teraz masz km i nm ? 162ps i 398nm ;)? :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

22.05.2010, 20:25 #23 Ostatnia edycja: 22.05.2010, 20:45 by weksla
hehe być może nie wiem okaże się, w każdym razie mi się podoba i za te pieniądze naprawdę warto.
ps może przekroczę 400Nm:)

W każdym razie tak to wygląda u mnie:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tutaj całe autko :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Myślę, ze z czystym sumieniem mogę mu już przykleić emblematy ghia:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

co to znaczy gija ? :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Ghia (Carrozzeria Ghia SpA) - jedna z najsłynniejszych włoskich firm projektujących nadwozia samochodów.

Założona w 1915 r. w Turynie przez Giacinto Ghia (1887-1944). W latach 1918-1944 założyciel firmy projektował karoserie samochodów dla Alfa Romeo, Fiata, i Lancii. Pod koniec II wojny światowej zakład został zniszczony. Załamany właściciel próbował odbudować firmę, ale przeszkodziła mu w tym śmierć. Po wojnie firma projektowała nadwozia Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.m.in. dla Chryslera, Ferrari i Volkswagena. Najsłynniejszym samochodem zaprojektowanym przez Ghia jest VW Karmann Ghia Typ 14. Ghia zawsze projektowało nadwozia w krótkich seriach. W latach siedemdziesiątych przejęta przez Ford Motor Company.

Obecnie Ghia jako dział Forda projektuje różnego rodzaju pojazdy typu "concept car". Dodatkowo znaczek "Ghia" umieszczany jest na specjalnych, bardziej luksusowych edycjach samochodów marki Ford.

Dodatek "Ghia" częściej oznacza stylizację pojazdu, odnosi się bardziej do efektów wizualnych, niekoniecznie i nie zawsze oznacza pełne wyposażenie czy dodatkowe gadżety w aucie.
:evil:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 22.05.2010, 20:25
Myślę, ze z czystym sumieniem mogę mu już przykleić emblematy ghia:)
Ja właśnie myślę, żeby swoje wywalić. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Niech będą, w końcu mój ma raczej klasyczny wygląd, może poza kołami :P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

A czt Gabb jak to założył do siebie pojechał na hamownię żeby potwierdzić wzrost mocy?

GaBB

Tak, pojechał. Nawet dwa razy - wynik taki sam. Inaczej bym innym nie polecał :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin