Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

a jak ci się podobają ledy?
Ramki też jeżdżą już na fieście u brata
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

ledy juz zamawiam :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

no są dość drogie ale uważam że warto:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

GaBB

Bardzo ładnie sie prezentuje Sławku :D niezmiennie :) te ledy super!!
-----
Pozdrawiam,
Marcin

T

Fajnie wyszło, Weksla. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Zajebiście wyglądają te ledy :) możesz mi powiedzieć jakie masz żarniki w xenonach? chodzi mi o barwę, bo 4300k to chyba nie sa.

wojoo

6000 ma weksla ale nie polecam - mialem i byłem zawiedziony... najlepsze sa 4300  :angry:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Przeglądnąłem allegro i wybór w tych ledach do postojówek jest całkiem spory, brałeś jakieś konkretne czy pierwsze z brzegu?  ???

T

Cytat: wilhelm w 07.07.2010, 00:39
Przeglądnąłem allegro i wybór w tych ledach do postojówek jest całkiem spory, brałeś jakieś konkretne czy pierwsze z brzegu?  ???
Przede wszystkim takie o barwie "biała ciepła" czy jak oni je tam nazywają, bo te zwykłe "białe" świecą na niebiesko. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Ja żarniki mam 6000K - i nie zamienię na inne:) (ale to kwestia indywidualna) ;)

A tutaj macie link do tych postojówek Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1101907232_diody_led_w5w_t10_hp_6_chip_180_st_mocne_xenon.html
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 07.07.2010, 07:19
A tutaj macie link do tych postojówek Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1101907232_diody_led_w5w_t10_hp_6_chip_180_st_mocne_xenon.html
Ale to tylko do palników 6000k raczej pasuje, z 4300k nie będą wyglądały dobrze...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

No tego wam nie powiem, nie widziałem z 4300K
Ale na tle zwykłych H7 blue vision philipsa wyglądają jak xenony:)
tz blue vision wydają się mega żółte:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Bardzo ładne to drugie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Weksla nie obijaj sie tylko wrzucaj zdjęcia felg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! każdy by chętnie obejrzał Twoje nowe felunie sam bym looknał :afro:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600