Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

Hej.

Ostatnio grzebałem pod autem i zdziwił mnie idące od wlewu paliwa dwa wężyki, wszystko ok, tylko jeden w pewnym momencie się kończy tak jakby był obcięty, co to jest (jakieś odpowietrzenie?)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tutaj mała rzecz a cieszy - do kompletu czerwona nitka na ręcznym:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

  :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

darecki1

No popatrz kawałek węża Ci zajumali razem z osłoną skrzyni, a może to odpowietrzenie zbiornika jest...

weksla

Tak żeby nie było, że nic w temacie się nie dzieje:D:D:D Z efektu jestem mega zadowolony :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

walus90

ooo proszę bardzo ciekawie to wygląda no i porządnie zrobione :D
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

T

Zamiast przeciwmgłowych trzeba było zrobić. :>
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Własnie nie:D Przeciwmgłowe też chciałem zachować, mimo iż prawie ich nie używam, tak czy inaczej wygląda prawie jak fabrycznie, ale roboty przy tym było. Ważne, że już koniec:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

No wpasowałeś to ładnie... ale widziałeś kiedyś seryjne auto ze świecącymi listwami odbojowymi? :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Tomasz prosze cię, w nowych autach różnych marek naprawdę w dziwnych miejscach te dzienne umieszczają więc nie czepiajmy się szczegółów, uważam że w tym typie zderzaka przy chęci zachowania p-mgielnych nie ma lepszego miejsca.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

marcusX100

Widzę, że przy okazji montażu urządziłeś garażową bibkę :) Turystyczne krzesełka, grill, piwko :)

A światła wpasowane bardzo przyzwoicie. Nie ma rzepy. Choć ja osobiście dałbym nieco szerzej - może pod spryskiwaczami, choć pewnie chciałeś zachować kąt świecenia poprawny, zgodny z osią pojazdu. Pewnie dając bardziej na zewnątrz, lampy świeciłyby również na zewnątrz.

T

Jeśli uparłeś się, żeby nie robić w przeciwmgłowych (nie wiem dlaczego), to faktycznie chyba najlepsza opcja. No i wykonanie bez dwóch zdanie rewelacyjne.

...ale w przeciwmgłowych byłoby fajniej. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

przeciwmgłowe potrzebne bez dwóch zdań, nigdy nie wiadomo. Ja średnio raz w roku pakuje się w taką mgłę że bez nich ani rusz.

Ps.Tomasz lusterka brzydkie masz dalej ? :P

marcusX100

Cytat: Tomasz w 31.05.2013, 16:24
Jeśli uparłeś się, żeby nie robić w przeciwmgłowych (nie wiem dlaczego), to faktycznie chyba najlepsza opcja. No i wykonanie bez dwóch zdanie rewelacyjne.

...ale w przeciwmgłowych byłoby fajniej. :D

zamiast mgłowych też jest spoko ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Cytat: marcusX100 w 31.05.2013, 16:24
Widzę, że przy okazji montażu urządziłeś garażową bibkę :) Turystyczne krzesełka, grill, piwko :)

A światła wpasowane bardzo przyzwoicie. Nie ma rzepy. Choć ja osobiście dałbym nieco szerzej - może pod spryskiwaczami, choć pewnie chciałeś zachować kąt świecenia poprawny, zgodny z osią pojazdu. Pewnie dając bardziej na zewnątrz, lampy świeciłyby również na zewnątrz.

Dokładnie, gdybym dał szerzej to niestety nie byłoby prawidłowej geometrii i światła nie siedziałyby tak ładnie bo listwa idzie po łuku.
Co do przeciwmgłowych to też wolę mieć je pod ręką:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: auchim w 31.05.2013, 15:28Ps.Tomasz lusterka brzydkie masz dalej?
Przecież przedliftowe są ładniejsze. :>
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

marcusX100

Cytat: weksla w 31.05.2013, 15:42Dokładnie, gdybym dał szerzej to niestety nie byłoby prawidłowej geometrii i światła nie siedziałyby tak ładnie bo listwa idzie po łuku.

nie miałem wątpliwości, że profesjonalizm został zachowany :)

Cytat: weksla w 31.05.2013, 15:42Co do przeciwmgłowych to też wolę mieć je pod ręką:D

Przedliftowe światła przeciwmgłowe są porażką. Są bezużyteczne. Kilka razy próbowałem ich użyć, ale po włączeniu było gorzej niż przed, więc zapadła decyzja o ich wymianie na dzienne.