I Spot STdriversPL - Radomsko 26.09.2010 r. godz. 14.00

Oktan, 23.08.2010, 21:23 « poprzedni - następny »

weksla

jasne ze pasi:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Ja się nie wypowiadam bo pewnie i tak nie odbiorę do tego czasu auta. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




slyszałem ze podobno najlepsza knajpa w mieście i parking za free

« Dodane: 26 Sierpień 2010, 20:35:02 »

Cytat: Tomasz w 26.08.2010, 20:32
Ja się nie wypowiadam bo pewnie i tak nie odbiorę do tego czasu auta. ;)


tak tak, mowisz to juz od 6 miesięcy ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 26.08.2010, 20:33
tak tak, mowisz to juz od 6 miesięcy ;)
Od 6 to może nie, ale niestety już zdecydowanie za długo. Zrobiłem błąd, ze nie naprawiłem auta jakkolwiek i potem nie załatwiałem na spokojnie pozostałych części, ale nie sądziłem, że z wieloma z nich będzie tyle problemu. :/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

świetna knajpa i goronce psy mają
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

nokitel

a czy ktoś zaproponuje jakiś termin ? dokładniejszy ...

weksla

chyba cisza w eterze
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

zaloze turbine i mozemy sie spotkac :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Panowie proponuje końcówkę września 25 sobota. Jak wam pasuje? Gorzej z miejscówką gdyż nie wiadomo gdzie można by się tam spotkać.

weksla

Mi pasuje jak najbardziej 25 września. Miejscówka to sprawa umowna rzucajcie propozycje.
Więc tak:
1.eng+1
2.weksla+1

Dopisywać się
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Oczywiście żeby to wszystko miało sens musi się uzbierać grupa przynajmniej z 15 osób.  Jak na liście będą 4 osoby to spot nigdy nie wypali.

Cinkciarz

25 wrzesień to nawet i mnie pasuje ;) tyle ze nie będę miał mondeo tylko renówkę ;) ale spotkać zawsze się można  8)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

oj wnie wiem nie wiem czy 25 wypali u mnie - jest mecz legia - lech :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Mówimy o weekendzie 25-26 można zawsze przenieść spotkanie na niedzielę. Termin jest do ustalenia.

wilhelm

Miejsce ok, termin też :)