[Fiesta] Kupię Oryginalne Alusy do ST150 (mogą być pomalowane i nawet 2 sztuki :))

JanuszTomek :), 13.04.2017, 01:27 « poprzedni - następny »

JanuszTomek :)

Witam Panowie poszukuję seryjnych alufelg do ST150 ponieważ moja przyjechała na stalówkach :/
Mogę kupić 2 od znajomego handlarza ale zastanawiam się czy później będę w stanie gdzieś dokupić kolejne 2 bo raczej każdy sprzedaje komplet.
Tak jak w tytule czyli mogą być nawet pomalowane na jakiś kolor bo i tak raczej pójdą do malowania na czarny półmat :) auto w kolorze G4 więc ładnie się to zgrywa
Jak macie info kto może posiadać takie felgi to proszę o pomoc ponieważ samochód lada dzień wyjedzie od lakiernika i nie wiem jakie opony kupić czy na stalówki czy już brać na alusy których nie mam xD
Co do felg to koniecznie 17 cali i te z 11 ramionami tz jak były 16 cali z 11 ramionami to też mogą być ale nigdy się nie spotkałem
Jest jeden komplet na allegra za 1300 zł z lichymi oponami i sam nie wiem czy to dobra cena no i nie jestem pewny czy są proste :/
Proszę o info jeśli ktoś takie ma oraz o podanie przykładowych cen felg z ST150 o ile ktoś kupował/sprzedawał
Pozdrawiam ;)

T

Cytat: JanuszTomek :) w 13.04.2017, 01:27Mogę kupić 2 od znajomego handlarza ale zastanawiam się czy później będę w stanie gdzieś dokupić kolejne 2 bo raczej każdy sprzedaje komplet.
Czasami można kupić pojedyncze sztuki z aut powypadkowych, pytanie, czy to jest dobry pomysł. Moim zdaniem mocno średni, bo trudno powiedzieć, czy takie koło jest rzeczywiście w dobrym stanie (nie ma np. jakiegoś pęknięcia). Gdybyś jednak poważnie rozważał kupno tych dwóch sztuk, to po prostu zobacz na Allegro, czy ktokolwiek sprzedaje pojedyncze felgi. W przypadku mało popularnych modeli felg może być o to trudno.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

JanuszTomek :)

Felgi kupione :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/alufelgi-kola-ford-fiesta-st-4x108-17-i6778434601.html#thumb/5
Cena BDB bo poszły za 700 zł, pojechałem osobiście w celu sprawdzenia i jest ok :)
Tylko teraz mam kolejny problem bo jak widać na zdjęciach nie mają one tych dekielków co maskują śruby :/
Udało mi się kupić dzisiaj dwie sztuki na allegro ale dwóch kolejnych nie widać więc teraz poszukuję dekielków jakby ktoś miał zbędne to proszę o info :)
Pozdrawiam i nie wiem czy temat nie do zamknięcia a zrobię chyba nowy na dekielki