Spocik na Śląsku w ten weekend (04.09.2010)

Polarny, 31.08.2010, 22:22 « poprzedni - następny »

Polarny

Chłopaki w tą sobotę (04.09.2010) będę na śląsku (w Katowicach). Godziny poranne mam zajęte. Sądzę, że koło 12:00 będę wolny (może wcześniej, ale to dopiero na miejscu się okaże). Tak więc może znajdziecie czas na jakiś mini spocik? Wiem, że weksla pracuje od 14:00, ale liczę, że chociaż na godzinkę by wpadł.

WojtasS

uuu sory przeoczyłem temat.....

hmm chyba CI chodziło o 04.09.2010  :evil: niestety to ja mam do 14  :/ ...
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

Polarny

Tak tak, 04.09.2010.

weksla

koło 12 i potem dojechać z Katowic do Olkusza na 13:30 (bo o tej godzinie już muszę być w pracy) to raczej beze mnie:( Szkoda ale akurat mi nie pasuje....
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm


Polarny

No to weksla może bardziej pasuje Ci Chrzanów albo Dąbrowa Górnicza? Ja rzuciłem Katowice, ale te dodatkowe km mogę zrobić.

Może napisz gdzie Ci bardziej pasuje, tak byś mógł chociaż na chwilkę pojawić się. Może prosto ze spota jechałbyś do pracy, to zawsze to będzie oszczędność.

eng

Hmm...można pomyśleć. Sławek daj spokój musisz być bo ostatnio spoty Ci przepadają ;> :D:D

weksla

Wiesz ze nie lubię tak na wariata, jak już się wybieram to chciałbym na luzie, a nie patrzeć cały czas na zegarek
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 01.09.2010, 22:52
Wiesz ze nie lubię tak na wariata, jak już się wybieram to chciałbym na luzie, a nie patrzeć cały czas na zegarek

nikt ci nie kaze zabierac ze soba zegarka ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Nikt też nie każe Ci iść do pracy:P

wilhelm

A może się z kimś zamienisz  ;)

weksla

Chłopaki jeśli byłaby to niedziela to bez problemu, ale sobota niestety odpada, nei dam rady się zamienić i niestety musze iść bo reszta ludzi na urlopach jeszcze, a ktoś musi być
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Sławek zwolnij się nie może być tak, że musisz iść do pracy!!!! :D:D:D

weksla

Darek przemyślę to bo już mi się rzygać chce tą robotą:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: eng w 02.09.2010, 12:29
Sławek zwolnij się nie może być tak, że musisz iść do pracy!!!! :D:D:D

ciekawe czy ty bys sie zwolnił ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl