Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Utylizacja hamulców

wojoo, 30.08.2010, 21:11 « poprzedni - następny »

wojoo

nie chce nikt zaciskow do mondeo mk3 przednich kupic :D? oddam za niewielka opłata :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

ile ?

wojoo

ile za swoje zaplaciles ?:)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK


wojoo

no to nie wiem ... 80zl z wysyłka ?:D chyba sie opłaca ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

Na razie i tak nie potrzebuje :D mine troche czasu zanim zjade klocki swoje. A dopiero jak je wykoncze to bede kompletowal kolejny set :P

Ale za 80 zl to sie oplaca jak najbardziej ;) Jak idz nie sprzedaz to za jakis czas ja je wezme :)

wojoo

to jest okazja na dzien dzisiejszy .. jak nikt ich nie chce to chyba je wyrzuce :P
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

No to chetnie kupie po cenie zlomu, daje 20 zl :P

wojoo

juz za pozno, wyrzuciłem je :D :D :D :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

Gdzie ? :P

wojoo

juz pewnie jest na wysypisku - wrzucilem do kontenera i zaraz go zabrali ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

buuuu :)

KLUSEK

Wczoraj kupiłem dwa zaciski do MK3 w dobrym stanie za 20zł (10 zl sztuka) heheheh :D

Teraz szukam przyzwoitych klocków i tarcz od focusa St170 ;)