Jedzie ktoś na wrześniowy zlot MKP?

jedros1, 30.08.2010, 02:46 « poprzedni - następny »

jedros1

Cytat: Ry2y w 29.08.2010, 21:10
Jak w temacie, wiem ze inny klub, ale fajnie by było się przy okazji spotkać. Ktoś z was się wybiera?

Na MKP ???? Nie Nie i jeszcze raz NIE  :D :evil:

Polarny

A w czym problem z MKP? Moim zdaniem nastawianie się wrogo w stosunku do jakiegoś klubu to non-sens. Tym bardziej do MKP, gdzie wielu z nas siedzi.

weksla

Też za bardzo nie kumam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Też myślę, że nie ma co się obrażać na MKP, w sumie nie jesteśmy dla nich przecież konkurencją tylko bardziej tuningowym uzupełnieniem. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Ja chetnie bym pojechal wkoncu na swoj pierwszy ZLOT, ale znowu bowiazki sluzbowe przeszkodza mi :/

Oktan

ja jadę :)

« Dodane: 01.09.2010, 11:19 »

Cytat: jedros1 w 30.08.2010, 02:46
Na MKP ???? Nie Nie i jeszcze raz NIE  :D :evil:

a byłeś wcześniej na jakimś, że oceniasz WSZYSTKO negatywnie ??
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

eng

Dokładnie. Ja osobiście lubię spoty organizowane przez MKP gdyż są to przeważnie spoty techniczne. W FCP jest więcej zabawy a w MKP więcej jeżdżenia. Także dla każdego coś dobrego. Ktoś kiedyś może powie: "Jedziesz na zlot STDRIVERS do Łomianek?" Na co druga osoba: " No co TY. Wszystko tylko nie STDRIVERS i Łomianki" -> nie zrobiłoby się wam wtedy przykro :D??

wilhelm

Może sie wybiorę, a gdzie i kiedy jest?

wojoo

Cytat: eng w 01.09.2010, 14:37
Dokładnie. Ja osobiście lubię spoty organizowane przez MKP gdyż są to przeważnie spoty techniczne. W FCP jest więcej zabawy a w MKP więcej jeżdżenia. Także dla każdego coś dobrego. Ktoś kiedyś może powie: "Jedziesz na zlot STDRIVERS do Łomianek?" Na co druga osoba: " No co TY. Wszystko tylko nie STDRIVERS i Łomianki" -> nie zrobiłoby się wam wtedy przykro :D??


Dareczku a co zes sie przyjebał do Łomianek ?:) chyba mnie z jedrosem pomyliles

a tak apropo to nie zrobiło by mi sie przykro ;)

« Dodane: 01.09.2010, 14:42 »

Cytat: wilhelm w 01.09.2010, 14:39
Może sie wybiorę, a gdzie i kiedy jest?

jak na razie jest wirtualny :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Petersan


Adelajda

W poprzedni weekend odbył się zlot MKP  :P

Petersan

good to know  :]
pzdr
Peter

T

I jak się zlatywało?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Oktan

było super :)

od czwartku do niedzieli - oj !! działo się !!

PS.: nie chwaląc się zostałem Mistrzem XVI zlotu MKP iw wygrałem nagrodę główną - Mondeo MKIV na weekend z pełnym bakiem paliwa
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

wojoo

Cytat: Oktan w 25.09.2010, 12:22
było super :)

od czwartku do niedzieli - oj !! działo się !!

PS.: nie chwaląc się zostałem Mistrzem XVI zlotu MKP iw wygrałem nagrodę główną - Mondeo MKIV na weekend z pełnym bakiem paliwa

juz wolalbym zeby moj zatankowali ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl