Jedzie ktoś na wrześniowy zlot MKP?

jedros1, 30.08.2010, 02:46 « poprzedni - następny »

Ry2y

Cytat: wojoo w 25.09.2010, 14:12
juz wolalbym zeby moj zatankowali ;)
Zlot był full wypas :) Sorki, ale bym wolał mk4 :)

wojoo

Cytat: Ry2y w 25.09.2010, 19:54
Zlot był full wypas :) Sorki, ale bym wolał mk4 :)

kazdy woli co innego ;) ja bym preferował dolewke do pełna ;) mk4 w zaden sposob mnie nie kreci ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Ry2y

Cytat: wojoo w 25.09.2010, 20:03
kazdy woli co innego ;) ja bym preferował dolewke do pełna ;) mk4 w zaden sposob mnie nie kreci ...
Mnie zakręcił samochód pablo 2,5 turbo benzyna...

wojoo

Cytat: Ry2y w 25.09.2010, 20:19
Mnie zakręcił samochód pablo 2,5 turbo benzyna...

jeżdziłem , macałem i ... bez jakis wielkich emocji ... wielkie auto i ciezkie ... wole foke st ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Ry2y

Cytat: wojoo w 25.09.2010, 20:53
jeżdziłem , macałem i ... bez jakis wielkich emocji ... wielkie auto i ciezkie ... wole foke st ;)
Albo fokę RS :)

jedros1

Cytat: Oktan w 01.09.2010, 11:18
ja jadę :)

« Dodane: 01.09.2010, 11:19 »

a byłeś wcześniej na jakimś, że oceniasz WSZYSTKO negatywnie ??

No niestety byłem :D i mam mieszane uczucia......
A i także dzięki tobie Oktan nie trawię MKP :D ( sprawę znasz )

MAG

Cytat: jedros1 w 11.12.2010, 14:33
No niestety byłem :D i mam mieszane uczucia......
A i także dzięki tobie Oktan nie trawię MKP :D ( sprawę znasz )
Ja sprawy nie znam w szczegółach, i gówno mnie one obchodzą (wystarczyło mi to co z boku obserwowałem), ale jak sie nie potrafi dostosowac do obowiazujących na danym forum zasad, to konsekwencją są bany, których w twoim przypadku było wiecej niż jeden ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

jedros1

Mag wybacz , nie chcę zamętu tutaj , chce tylko powiedzieć że jak się ocenia człowieka z jednej strony to tak jest jak było.... Ja za swoje błędy płaciłem słono , zostałem przywrócony , też nie bardzo mi zależało ale byłem.... A jeżeli nie potrafi się sprawy jasno wyjaśnić tylko po łatwiźnie wywalić , to wywalili.... Wisi mi to teraz.... Dlatego proszę nie drążmy tematu bo nie ma sensu :D

MAG

Cytat: jedros1 w 11.12.2010, 19:37
Mag wybacz , nie chcę zamętu tutaj , chce tylko powiedzieć że jak się ocenia człowieka z jednej strony to tak jest jak było.... Ja za swoje błędy płaciłem słono , zostałem przywrócony , też nie bardzo mi zależało ale byłem.... A jeżeli nie potrafi się sprawy jasno wyjaśnić tylko po łatwiźnie wywalić , to wywalili.... Wisi mi to teraz.... Dlatego proszę nie drążmy tematu bo nie ma sensu :D
Z mojej strony koniec tematu
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Ja tylko nadmienię, że forum Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.STDRIVERS.PL powstało jako dopełnienie istniejących for, a nie konkurencja dla nich. Po prostu do tej pory w polskiej sieci nie było za bardzo miejsca, gdzie dało się podyskutować o tuningu Fordów. Były co prawda działy tuningowe na forach ogólnofordowskich, ale wszyscy wiemy jak zwykle wyglądają tam wątki o tuningu. Dlatego myślę, że dyskusje w stylu "to forum jest takie, a tamto siakie" nie mają wielkiego sensu. Każde forum ma trochę inny zakres tematyczny, inny klimat i każdy wybiera to co lubi. Zresztą nie trzeba przecież nawet wybierać, można pisać na kilka równolegle.

Jednym słowem -- wyluzujcie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Bajek

Dobrze prawi dać mu wódki :)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

hashenty

Sie wzięło i porobiło... ;]

T

Cytat: Bajek w 13.12.2010, 01:09
Dobrze prawi dać mu wódki :)
Stawiasz? :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Bajek

22 Wawa pasuje ?:)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

T

Cytat: Bajek w 13.12.2010, 07:57
22 Wawa pasuje ?:)
Impreza jakaś się szykuje? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club