[Focus] Focus ST Heritage No 35 / Warszawa

Toretto88, 16.09.2017, 18:38 « poprzedni - następny »

Toretto88

16.09.2017, 18:38 Ostatnia edycja: 16.09.2017, 18:51 by Toretto88
Witajcie, ciekawi mnie ten ST, od dłuższego czasu cena spada, przebieg znikomy, jakby nie było unikat, może ktoś się nim interesował bliżej?

Czy to może będzie przerobiony numer 7 lub 20, który swego czasu też był wystawiony

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focus-limited-edition-focus-st-226km-2-5-st-turbo-ID6z47vw.html

PyRsHaL

Wiem, że te dwa wcześniejsze nr 7 i 20 były mocno walone :D
Co do tego nr 35 się nie wypowiem, ale śmiesznie by to wyglądało jakby jakiś Janusz przerobił na 35 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

T

Wbrew pozorom specyficzny wygląd może być dla wielu osób wadą (a dla nas, pasjonatów, zaletą) i z tego powodu może się nie sprzedawać. Myślę, że warto obejrzeć to auto.

PS Z własnych doświadczeń związanych z poszukiwaniem samochodu -- czujnikiem lakieru sprawdzać koniecznie także na brzegach elementów, tam najtrudniej jest ukryć ślady napraw powypadkowych.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club