Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo ST220 :)

lukasz3112, 06.09.2010, 08:30 « poprzedni - następny »

lukasz3112

Panowie ktoś wie którędy idą kable od radia do zmieniarki w bagazniku? Mam Navi Denso i któregoś dnia poprostu radio nie widzi zmieniarki w bagażniku. Nie mogę też wyjąć magazynka. Może coś się odłączyło i chcę to sprawidzić.
Macie jakieś pomysły co sie mogło z tym stać?

lukasz3112

Zakupiony został dziś filtr stożkowy :) może w przyszłym tyg będzie montaż.
Dodatkowo na lato rozpoczęły się poszukiwania 19". Jak coś się trafi fajnego i w miare rozsądnej cenie to pewnie nabędę drogą kupna :)

lukasz3112

Panowie co myślicie o takiej feldze na lato?
no i w jakiś kolor je wpuścić bo zwykłe srebrne to nie bardzo mi sie widzą...tylko nie wiem jaki... może jakies pomysły?
myslałem żeby rant w czarny mat a środek (czyli te ramiona) w jakiś biały mat. tylko nie wiem jak by to pasiło do mojego autka...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

T

Nie rób czarnego rantu i jasnego środka, bo będą wyglądały jak o numer mniejsze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

Cytat: Tomasz w 08.02.2011, 19:35
Nie rób czarnego rantu i jasnego środka, bo będą wyglądały jak o numer mniejsze. ;)
no właśnie się zastanawiam... a jakies propozycje? może VT ktoś ogarnia?

Oktan

jeśli chcesz kombinować z kolorem to ja bym szedł w kier. grafitu !!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

T

Zgadzam się z Oktanem, chociaż grafitowe felgi najfajniej wyglądają na jasnym autku. A jeśli rant ma być w innym kolorze to musi być jaśniejszy od reszty felgi, a nie ciemniejszy.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

rant w kolorze nadwozia i grafitowa albo czarna felga :)

lukasz3112

Cytat: wilhelm w 08.02.2011, 21:18
rant w kolorze nadwozia i grafitowa albo czarna felga :)
hmm...no może i ciekawie by to wyglądało :)
teraz mam na zimę takie ciemno szare i wyglądaja bardzo zacnie :)
Muszę sprzedać lampy tylny z Mondka, reflektory xenonowe które mi zostały i powinno styknąć na polakierowanie tego wszystkiego :)

lukasz3112

a mi dziś padł alternator :(
autko już w serwisie stoi i na jutro ma być gotowe. Zobaczymy ile $$ będzie mnie to kosztowało ;(

lukasz3112

Koszt alternatora 800zł... ale autko już śmiga tak więc jest dobrze :)
dodatkowo powstał plan na 19". Felgi AEZ Tidore, które strasznie mi się podobają. Tutaj małe VT. tylko się zastanawiam jak będzie wyglądało bez zwiększania gleby...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

T

Wygląda to może i fajnie, ale komfort będzie minimalny, a przede wszystkim pokrzywisz je na pierwszej dziurze.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

na zimę latam na 17" z oponami 225/45. Na lato mam obecnie 18" 225/40. i powiem szczerze, że różnicy praktycznie nie czuję pomiędzy nimi. Więc liczę na to, że w przypadku przesiadki na te 19" nie będzie tragedii :)
PS. ktoś już widział Mondeo na 19" lub 20" alu? jakieś fotki może macie? chociaż pogląd jakiś żebym miał

wojoo

znam kilka osob ktore jezdza na 19" felach po naszych drogach i jakos daja rade :P a maja chyba profile 235/35 oraz 255/35, przy tym 2 komfort jest taki jak na 18 225/40

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

gleba musi byc  :D