Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo ST220 :)

lukasz3112, 06.09.2010, 08:30 « poprzedni - następny »

Kapi1983

furka fajna. szkoda że się nią nienacieszyles :( wrzuć foteczki . jak mniemam skoro masz kilka elementów do wymiany to fiesta chyba porządnie obita??
Kapi

lukasz3112

no Fiesta to sie posypała solidnie :) tym bardziej że to była taka stara z lat 90'. :D

wilhelm

Szkoda mondka, mowisz ze masz do wymiany xenon? Z jednej strony będziesz miał bixenon, a z drugiej dasz zwykły czy będziesz przerabiał?  :/

lukasz3112

Cytat: wilhelm w 09.09.2010, 20:05
Szkoda mondka, mowisz ze masz do wymiany xenon? Z jednej strony będziesz miał bixenon, a z drugiej dasz zwykły czy będziesz przerabiał?  :/
wkładam oba nowe :) bo tak to różnica będzie. tak więc bixenona raczej nie będzie już. Chyba, że ktoś mi powie konkretnie jak to się przerabia wszystko.

lukasz3112

Panowie i jeszcze pytanie... jaki rozmiar głośników są wkładane na przód do Mondeo MK3? Bo te zaczynają trzeszczeć i musze wymienić na jakieś nowe :)

wojoo

jak ci pierdza to proponuje wymienic na cos lepszego bo seria jest tragiczna
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

lukasz3112

no na pewno seryjnych nie będę zakładał :) a jaki jest rozmiar ich generalnie? żebym się potem nie zdziwił przy montażu ;]

T

Jak kupisz podobne jaja i nie wytłumisz drzwi to będzie grało równie beznadziejnie jak w serii.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

Cytat: Tomasz w 11.09.2010, 11:16
Jak kupisz podobne jaja i nie wytłumisz drzwi to będzie grało równie beznadziejnie jak w serii.
maty mam już zakupione do wygłuszenia. Wiem jaka jest różnica w graniu bo moja Octavia również miała audio całe przerobione:) tylko chodzi teraz o głośniki jakie wymiary żeby tam pasowały bez problemu. Co polecacie generalnie.

T

Nie pamiętam jakie wymiary mają te jaja, ale generalnie wchodzą tam 16-16,5 cm na dystansach. Tylko kup koniecznie zestaw odseparowany. Tweatery najlepiej w słupki, ew. w "trójkąty".
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

rozmiar Tomasznia to 5x7 ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

lukasz3112

Cytat: wojoo w 11.09.2010, 11:27
rozmiar Tomasznia to 5x7 ;)
czyli lepiej mówicie na dystansach coś wsadzić? Tylko że teraz to tam siedzą takie elipsy. a te 165mm to sa okrągłe przecierz...zmieści się to tam?

T

Cytat: wojoo w 11.09.2010, 11:27
rozmiar Tomasznia to 5x7 ;)
Dzięki za info wojełe. :ghost:

« Dodane: 11.09.2010, 12:13 »

Cytat: lukasz3112 w 11.09.2010, 11:30
czyli lepiej mówicie na dystansach coś wsadzić? Tylko że teraz to tam siedzą takie elipsy. a te 165mm to sa okrągłe przecierz...zmieści się to tam?
Wchodzą spokojnie. Zobacz w dziale "car audio", jest trochę fotek.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

może źle szukam ale znalazłem tlko jedne foto :) i to gdzie dystanse sa zamontowane :) To w końcu pod 165mm konieczne sa dystanse czy nie? Ewentualnie jaką głębokość głośnik ma mieć żeby nie trzeba było tego zakładać.

T

Cytat: lukasz3112 w 11.09.2010, 13:11
może źle szukam ale znalazłem tlko jedne foto :) i to gdzie dystanse sa zamontowane :) To w końcu pod 165mm konieczne sa dystanse czy nie? Ewentualnie jaką głębokość głośnik ma mieć żeby nie trzeba było tego zakładać.
Są koniecznie bo chodzi to przede wszystkim o to, że głośnik masz kształt koła, a nie elipsy, więc jak go zamontujesz w otworze o kształcie elipsy? Ale dystans to żaden problem, kosztują grosze na Allegro.

Tak to mniej więcej wygląda:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club