[Fiesta] ST 150 Performance Blue

theanalogs, 05.09.2017, 00:53 « poprzedni - następny »

theanalogs

Cytat: fajex w 28.12.2019, 06:26Fajne i ciekawa autko, kolor piękny. Pewnie się trochę wkur..... jak ci St pocałował :E
Dzięki, tak łagodnie powiem że się zdenerwowałem trochę;) 2 i pół roku ST mam a już porysowali mi drzwi i ta przygoda:( Ale gościu spoko, nie robił problemów i łagodnie to się skończyło, szkodę wycenili mi na 803,55zł będę dzwonił i próbował coś ugrać jeszcze.
Cytat: Bobson w 02.01.2020, 12:11Hej, jak tam shortshifterek? :)
Siema jeszcze nie zamontowałem, jak kolega będzie miał czas to na kanał podjadę założyć :)

T

Cytat: theanalogs w 02.01.2020, 19:50szkodę wycenili mi na 803,55zł będę dzwonił i próbował coś ugrać jeszcze.

OC? Jeśli tak, to wycena zupełnie absurdalna, przecież to koszt sensownego polakierowania jednego elementu. Do ugrania, myślę, ze trzy razy tyle.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

theanalogs

Tak OC a u mnie za malowanie biorą tak 200-400 za element zależy gdzie, ale to nie zmienia faktu że ubezpieczalnie dobrze zaniżają wyceny:(

theanalogs

Udało się kupić błotnik w kolorze za 150zł a od ubezpieczalni wyrwać 1300zł także nie warto zgadzać się na pierwszą wycenę, tylko dzwonić o ugodę:)
Błotnik w 3 miejscach trzeba zaprawić i pozbyć się naklejki. Naklejkę sciągnąłem ale zostało odbicie i teraz nie wiem polerować to? Bo rozpuszczalnikiem nie schodzi.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


theanalogs

Byłem na hamowni V-Tech Kraków w poniedziałek i taki wynik uzyskałem: 176,1HP i 201Nm
A mody to:
Duży filtr K&N, DP i cat-back non res Milltek reszta ori, możliwe że mam ostrzejsze wałki ponieważ kiedy kupowałem ST poprzedni właściciel mówił ze kupił ją taką, a w tym silniku z tym co mam to nie możliwy wynik, chyba że V-Tech tak kłamie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Paweł_ST

Jeśli masz wałki to wynik moze taki być,nie wiadomo czy nie ma coś w kompie pomącone jak sa wałki. V-Tech na 100% pokazuje dobrze

theanalogs

Szkoda,że nie pojechałem na pomiar mocy zaraz po zakupie, a nawet jeżeli by jakaś hamownia się pomyliła o te 5 koni to i tak bym bez wałków nie miał tyle kuca, tak że się bardzo cieszę bo do 180 nie daleko a w gratisie dostałem fajne graty :D Tez mi się wydaje że V tech dobrze podaje, ale dobrze mieć wynik z dwóch może nawet trzech różnych hamowni a by sobie średnią wyciągnąć. A jakie są tolerancje błędów hamowni procentowo wie ktoś?

theanalogs

Siema, ostatnio wymieniona została z obu stron osłona przegubu od strony skrzyni, błotnik pomalowany i wymieniony i dorwałem za 3 stówy zestaw do hamowania z Focusa ST170 300mm tarcza, ori jest 278mm Tak naprawdę to potrzebuję tylko jarzma(ale dostać to osobno to raczej nie możliwe) bo zaciski są takie same w ST150 i ST170 ale jak będę na urlopie to sobie zregeneruje i pomaluje zaciski:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.