[Focus] Black Focus ST 300+

AdixST, 09.10.2017, 08:30 « poprzedni - następny »

AdixST

Wiosna się zbliża to i na bieżąco odchudzamy portfel.. :D

- lotka Maxton,
- custom dyfuzor,
- grille, lotka, dyfer w black piano,
- usunięcie znaczka FOCUS z tylnej klapy.

Plany:
- przyciemnienie lamp tylnych i kierunków w lusterkach,
- korekta lakieru i zabezpieczenie woskiem,
- halogeny z dziennymi oklejone folią (jeszcze nie wiem czy czarna czy hologram),
- założenie letnich alu.

I niestety półosie się sypią to trzeba założyć wzmacniane, mam nadzieję że będzie spokój :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


theanalogs

Fajnie się prezentuje, sam malowałeś w piano black? Też będę chciał plastiki pomalować tylko nie wiem czy to trudne do wykonania? Co z dyfuzorem zrobiłeś, bo na fotkach nie za bardzo widzę w porównaniu do ori.

AdixST

Malował mi to lakiernik, samemu wolałem się nie bawić, żeby za jakiś czas mi farba nie pozłaziła :)
Dyfuzor jest zrobiony na coś a`la Maxton. Masywniejszy, z wystającymi wypustkami i pomalowany w black piano :)

Aktualizacja.
W sobotę wraz z Foczką odwiedziliśmy FSV, także wpadły:
- półosie wzmacniane,
- nowe klocki przód/tył,
- przy okazji zalany nowy olej do skrzyni.

Najbliższy tydzień też zapowiada się ciekawie:
- korekta lakieru + wosk,
- emblematy ST przód/tył,
- oryginalne dekielki Aluett do letnich 19`stek,
- przyciemnienie lamp tylnych oraz kierunków w lusterkach,
- odświeżenie zacisków, bo już się wyblakłe zrobiły.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


loockas

No ja za 2 tygodnie sprawdzę półosie FSV w boju na torze Poznań :)

AdixST

Cześć!

Kilka aktualności co do Foki:
- zalany nowy olej Penrite + filtry Knechta,
- zmiana kół na lato + montaż ori dekielków Aluett, zamiast Fordowskich,
- przyciemnienie lamp tylnych oraz kierunków w lusterkach,
- wymiana żarówek w tylnych lampach (stopy i kierunki) na bardzo mocne LEDy,
- jednoetapowa korekta lakieru + wosk Collinite 476,
- emblematy ST przód i tył.

Dalszych planów póki co nie mam, tylko lać i jeździć :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


bishop

Ideał.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

AdixST

Cytat: bishop w 16.04.2018, 11:15
Ideał.
Jeszcze kilka detali bym dodał dla smaczku, ale póki co robię pauze z inwestycjami, bo mi po głowie coś mocniejszego chodzi :)

st-power

Świetnie się prezentuje :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

gteeek

Kolego wysłałem Ci wiadomość priv.Czekam na odpowiedź:-)

AdixST

Ostatnimi czasy chodziła mi po głowie sprzedaż Foki, na szczęście już się z tego wyleczyłem.. :)

Póki co zero nowości przy STejku, ale powoli tworzy się kolejna lista zakupów, które będę chciał zrealizować do jesieni :)
- Montaż LPG - już niebawem znów będzie można jeździć o ponad połowę taniej niż na PB98 :) I nie powiem gdzie mam opinie, że LPG do ST to wieś, wstyd i profanacja.. Najważniejsze, że się hajs w kieszeni na mody zostanie :)
- Następny etap to zakup "gwintu". Trzeba trochę obniżyć Foczkę, bo jak się podjedzie na jakiś zlot to koza straszna :)
- Kolejny krok przeróbka lamp przednich na BiLedy :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


sseebbaa1

Cytat: AdixST w 11.06.2018, 10:47koza straszna
Na tych zdjęciach naprawdę nie wygląda to na wysokie zawieszenie :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

JacekST220

Piękne auto , każda dotychczasowa zmiana na wielki + jak i te przyszłościowe. :)

AdixST

Cytat: sseebbaa1 w 11.06.2018, 10:55
Na tych zdjęciach naprawdę nie wygląda to na wysokie zawieszenie :)
Są springi H&R i masz rację wysoko nie jest, ale te 2cm bym chciał jeszcze zejść w dół :)

JacekST220 dzięki, staram się wszystko robić "ze smakiem", cieszę się że się podoba nie tylko mi :)

PyRsHaL

Tak trzymaj :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

loockas

Jak jeździsz sporo, to ładuj LPG śmiało. Ja liczyłem LPG na wszystkie możliwe sposoby (miałem 4 auta z LPG więc liczę uczciwie dodatkową benzynę, serwis itd) i w moim przypadku (przebiegi do 10k) wychodzi ok 2 lat na pełny zwrot instalacji. Mniej więcej tyle średnio posiadam samochód, więc bez sensu dla mnie :) Foka idzie w przyszłym roku w kolejne ręce. No i odnoszę wrażenie, że sprzedaż STka z LPG może być nieco trudniejsza, ale zależy jaki klient się trafi. Ja bym z gazem nie kupił, chyba że miałbym pewność kto i jak to założył :P

Piękne masz to auto :)