Orange 3d Przedlift

scigus, 03.12.2017, 19:52 « poprzedni - następny »

lancer340

Cytat: klops w 15.01.2018, 21:04

Co do traktowania - nawet się nie łudzę, że tym autem jeździł dziadek po bułki i nigdy nie obiecuję takich bzdur. Ten samochód był używany zgodnie z jego przeznaczeniem przez prawdopodobnie 20 kilkulatka. :)

Przecież to auto do upalania a nie po bułki ;)

scigus

ale duzo osob je upala a zapomina o prawidłowym utrzymaniu (to tak ogolnie pisze a nie o tym niebieskim :P ) i dlatego tak ciezko znalesc fajna sztuke.... :P sam jestem wybredny i czuje ze szybko nie znajde ;/

xtremesystems

24.05.2018, 14:33 #17 Ostatnia edycja: 24.05.2018, 14:34 by xtremesystems
Cytat: klops w 15.01.2018, 20:16
To teraz ja może się ustosunkuję do tego :)

Dobrze, że uwzgledniles że auto ma 12 na wstępie, szkoda, że w późniejszych opisach już nie.

Ad 1 - auto bezwypadkowe i bezkolizyjne. Tutaj sporu nie ma. Rysy na 12 letnim oryginalnym lakierze to niestety norma. Nikt tego auta nie trzymał pod kocem niestety i to musi być widoczne. I zawsze jest
Tu jest wybór - albo nastawiasz się na 100% ori lakier i jakieś ślady użytkowania albo dopuszczasz myśl, że kilka elementów będzie pomalowanych. Zderzak przód oczywiście nie kwalifikuje się do wymiany, bo sam plastik nie jest pęknięty lecz jedynie lakier. Ja wychodzę z założenia, że nazwa takiego elementu jak zderzak wystarczająco jasno definiuje jego funkcję i nie przykładam zbytniej uwagi do rys na zderzakach.

O zaprawce na tylnym blotniku zostałeś poinformowany przed przyjazdem. Drobne zaprawki na dołach drzwi (pod listwami) sam wam pokazałem, no ich nie zauważyliście. Ładnie je zrobiłem :)



nie dokonca sie zgodze. mam 9 latka z salonu i nie musi miec malowanych błotników itp. a teraz ostatnio zona jezdzi tym autem( nie jest to ford) ale nie zgadzam sie ze 12 letnie auto musi byc malowane. zderzak plastikowy jest zaprawiany ale blacha jest cala

ogolnie jak auto nie mialo przygod to nie ma co malowac. szczegolnie jak blacha ocynk. jak malowane znaczy ze bylo cos przynajmniej na parkingu