Skórzane fotele- czarne stan jak najlepszy:) do kombi kupię

weksla, 15.05.2010, 01:30 « poprzedni - następny »

weksla

Witam!
Jak w temacie, potrzebuję fotele skórzane do kombi. Koloru czarnego, najlepiej z poliftowej wersji, jednak z przedliftu też rozważam zakup.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

napisz do jakiej kwoty to zapytam znajomego ktory ma kupe czesci do mondeo
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

hmm no jasne że chciałbym jak najtaniej:) - spytaj sie czy ma i za ile chce, wtedy będziemy negocjować
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

a ja potrzebuje maty podgrzewające i przyciski poliftowe Sławek weź to pod uwagę ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

heheh chętnych jest wiele:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

pamietaj liczy sie ten który wyżej podbije cene ;) poza tym byłem pierwszy :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Myślałem nad wymianą na recaro więc w razie czego miałbym dwa przednie do opchnięcia. Trzeba tylko znaleźć coś wartego uwagi, w przystępnej cenie :)

Cinkciarz

Sławek moja propozycja jest nastepujaca: oddam ci swoją tapicerkę wzamian za ta nowa która kupisz co Ty na to:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

boner

weksla a nie lepiej bedzie obszyć skórą te co masz ?? prawdziwą skórą a nie tymi ekologicznymi czy tam skajem ??
bo jak kupisz fordowskie fotele to nie bedzie to naturalna skóra . Jak bedziesz obszywał to gościu może ci jeszcze dołożyć fajne skrzydełka i bedziesz miał lepsze trzymanie boczne - kiedyś zrobiłem taką rzecz dużo lepsze odczucia niż standart. Tylko że może wyjść troche drożej niż kupno foteli...

MAG

Cytat: boner w 04.08.2010, 22:30
weksla a nie lepiej bedzie obszyć skórą te co masz ?? ......
Tylko że może wyjść troche drożej niż kupno foteli...

Zapewne koszt obszycia bedzie porównywalny z kompletem tapicerki Recaro z eSTeka.
Za to przy obszywaniu mozesz zrobić np dwa kolory skóry albo ozdobny szew albo jakies tłoczenia i inne indywidualne pomysły/wymysły uskutecznić.

Zwykła uzywana skóra od MkIII będzie zapewne o połowe tańsza niz samo obszycie ....
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

temat już nie aktualny skóra kupiona -do zsypu:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 19.08.2010, 15:13
temat już nie aktualny skóra kupiona -do zsypu:)

zobacz co pisze pod twoim nickiem ... ?:)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl