Kilka części z mk3 które i pozostały - sprzedam-AKTUALIZACJA

weksla, 15.05.2010, 01:50 « poprzedni - następny »

bluebob

Jakbyś mógł sprawdzić czy jeszcze masz te kratki z chromem z panelu środkowego to byłbym wdzięczny. A te boczne to obie za 40zł, czy za sztukę 40 zeta?
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

weksla

40 + przesyłka tak mówiłem to niech tak zostanie
a tamte sprawdzę ci do jutra
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

bluebob

Oki. Sprawdź i daj znać. A te dwa już zaklepuje dla siebie.
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

weksla

słuchaj, przeszukałem garaż i niestety nie mam tych środkowych wkładek, ostatecznie przypomniało mi się że je sprzedałem:)
Także mam do zaoferowania tylko te boczne. Jak jesteś zainteresowany to daj znać prześlę Ci dane do przelewu na priv
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

bluebob

Tak. Jestem zainteresowany. Wysyłaj dane do przelewu na PW. W odpowiedzi podam swój adres do wysyłki.

AKTUALIZACJA

Kratki są już u mnie całe i zdrowe :D
Dzięki.
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

weksla

nie ma sprawy, jakbyś coś jeszcze potrzebował a miąłbym pisz śmiało:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

bluebob

Ok. Dzięki. A kratki już zamontowane. Szkoda, że nie miałeś jeszcze tych z panelu.
A tak przy okazji (i jak będę miał trochę wolnego) to teraz ja muszę zrobić spis i fotki rzeczy od MKIII, które mam do sprzedania i zamieścić w dziale Sprzedam.
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

eng

bluebob szukasz wkładek z chromem z przedniego panela? Ja mam takie. Napisz do mnie na priv jeżeli jesteś zainteresowany ;)

bluebob

Tak jestem. Już odpisałem na priva.
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

ssuski1

Cześć! Od niedawna mam Mundka w kombi ale niestety z uszkodzonymi parapetami. Jestem zainteresowany tym kompletem, który wystawiłeś  ewentualnie jakimiś namiarami na nowe ale nie w fordowskich :) cenach. Pozdrawiam.

weksla

heheh nowych nie w ASO to raczej nie kupisz:)
jeśli te moje ci odpowiadają to wal na priv
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

atrapa dolna po I lifcie do mondeo mk3. Stan bdb. Wszystkie zaczepy.
Cena 50zł

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



dokładka przedniego zderzaka po I lifcie
stan dobry nie pęknięta nigdzie oraz wszystkie zaczepy.
Cena 50zł

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps