Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Norwescy fachowcy

Cinkciarz, 21.09.2010, 01:03 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

fachowcy są wszędzie ci typowi i ci pseudo fachowcy oto dzisiejszy przykład operatora koparki pokazał klase na prostym podłożu tak sie robi w Norwegii drenaż budynku na leżąco :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ja sam jestem operatorem koparki z zawodu i zastanawiam sie czy na prostej tez bym wywinął taki numer :D jedno jest pewne chyba nie mieli szkolenia BHP :D:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 21.09.2010, 01:03
jedno jest pewne chyba nie mieli szkolenia BHP :D:D

a to wszystko przez to ze Darek tylko w Chrzanowie i okolicach szkoli ... hmmm
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: wojoo w 21.09.2010, 01:11
a to wszystko przez to ze Darek tylko w Chrzanowie i okolicach szkoli ... hmmm

No i takie sa tego efekty ;) musi do oslo przylecieć i wyszkolic fachmajstra ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: wojoo w 21.09.2010, 01:11
a to wszystko przez to ze Darek tylko w Chrzanowie i okolicach szkoli ... hmmm
:eng:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 21.09.2010, 01:03
fachowcy są wszędzie ci typowi i ci pseudo fachowcy oto dzisiejszy przykład operatora koparki pokazał klase na prostym podłożu tak sie robi w Norwegii drenaż budynku na leżąco :D


podobna sytuacja była u mnie przy domu akurat zamiast do tyłu przewróciła sie na bok (tego typu)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

i do dnia dzisiejszego nie mam pojecia jak to zrobił ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: Cinkciarz w 21.09.2010, 01:14
No i takie sa tego efekty ;) musi do oslo przylecieć i wyszkolic fachmajstra ;)
Albo przypłynąć. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 21.09.2010, 01:16
Albo przypłynąć. :D

albo pojechac :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: wojoo w 21.09.2010, 01:15
podobna sytuacja była u mnie przy domu akurat zamiast do tyłu przewróciła sie na bok (tego typu)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

i do dnia dzisiejszego nie mam pojecia jak to zrobił ;)


To jest nasza polska koparka WARYŃSKI K 611  :D wiekowa koparka miala prawo sie wywrócic:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

u mnie w pracy jeżdżą trochę innymi, ale nie widziałem żeby je ktoś jeszcze wywrócił:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 21.09.2010, 01:39
u mnie w pracy jeżdżą trochę innymi, ale nie widziałem żeby je ktoś jeszcze wywrócił:)


może nie potrafią nimi jeździć :D ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: weksla w 21.09.2010, 01:39
u mnie w pracy jeżdżą trochę innymi, ale nie widziałem żeby je ktoś jeszcze wywrócił:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


[/quote


kolejna polska maszyna:D  Ładowarka Ł-k1 typowa fadroma do kopalni;) Weksla zapytaj czy nie potrzebują operatora ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

cinkciarz czemu nie kupiłes sobie koparki ? :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Cinkciarz to nie jest LK-1:)
To Tamrock Toro-400 Fińska produkcja:)
Ale fakt podobna, tylko "trochę" większa:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: wojoo w 21.09.2010, 16:20
cinkciarz czemu nie kupiłes sobie koparki ? :D

Bo jestem w Norway a nie w PL
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 22.09.2010, 00:29
Bo jestem w Norway a nie w PL

a to tam nie ma koparek ?  ??? dziwne ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl