[Mondeo] ST220 '04 polift, HB (B5Y)

Alek, 09.01.2019, 14:30 « poprzedni - następny »

Alek

09.01.2019, 14:30 Ostatnia edycja: 09.01.2019, 22:44 by Alek
Serwus,

Mój przyjaciel (nie ja) sprzedaje swoje ST220 (nie moje, ja swoje trzymam i nie oddam). Wymyślił sobie głupawo że chce nowsze auto i dwa mu nie potrzebne. Na nic zdało się moje przekonywanie że nie ma lepszego auta niż st220, a już zwłaszcza poliftowy HB, no ale cóż. W związku z tym, pojazd szuka nowego właściciela.

Auto jest... standardowe, jak na ST220. Co ma ST220, zakładam że większość zgromadzonych wie, więc napiszę czego nie ma:
- zmienianego zawieszenia, ma zupełnie oryginalne (z st220)
- dziwacznych felg, ma oryginalne niezniszczalne 18tki
- dziwacznego car-audio, ma oryginalne radio sony z mp3
- nie ma dodatkowych spojlerów, dziwnych naklejek, wyścigowych pasków itp
- zwykły oryginalny wydech, bez dziwnych końcówek, tłumików z Żuka itp
- nie i nigdy nie miał instalacji LPG
Dla niewtajemniczonych, ST220 to mondeo mk3, z kilkoma istotnymi różnicami, mianowicie:
- 3.0 V6, wolnossące o mocy 226km
- fabrycznie niższe i twardsze zawieszenie
- fabryczne felgi 18x7.5'' z oponami 225/40/18
- fabryczne skórzane fotele recaro (bodajże półkubełkowe formalnie)
- kilka drobiazgów stylistycznych, zderzaki, lotka na bagażniku, listwy progowe, kilka znaczków, nieco inne zegary itp.
- praktycznie wszystkie opcje wyposażenia dodatkowego dostępne w katalogu dla danego rocznika, w tym egzemplarzu za wyjątkiem tempomatu i nawigacji
- jako wersja po pierwszym liftingu, posiada 6-cio biegową skrzynię MMT6, w której o dziwo synchronizator drugiego biegu działa wciąż poprawnie :P

Samochód ma niestety 14 lat (rocznik 2004) i 240+ Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.tys.km, wraz ze standardowymi przypadłościami pojazdów w tym wieku.

Historia:
Generalnie jest to pojazd którego szukałem dla przyjaciela własnoręcznie. Przy zakupie udało mi się ustalić że pierwotnie był sprzedany w ASO w Łodzi. Jego pierwszy właściciel po kilku latach zamienił ST220 na X5 albo X6, przekazując Forda swojemu Ojcu. De facto drugim właścicielem był wspomniany ojciec, starszy albo bardzo żwawy Pan architekt spod Łodzi. W ramach kadencji drugiego właściciela pojazd miał stłuczkę parkingową z przodu, usuniętą z OC sprawcy w ASO w Łodzi. W ramach usunięcia szkody, ASO wymieniło przedni zderzak i lampy. Plus jest taki że pojazd wciąż ma sprawne odbłyśniki ksenonów, minus jest taki że ASO nie szczególnie ładnie zamocowało przedni zderzak, przez co odpadają zaślepki spryskiwaczy. Szczęśliwemu nabywcy mogę wskazać prostą drogę skorygowania tych drobiazgów. Został zakupiony przez obecnego właściciela w listopadzie 2014 z przebiegiem 184kkm.

Pojazd jest objęty 'polisą' "zapytaj na forum jak ogarnąć problem X, a dostaniesz sensowną odpowiedź" ;)

VIN dla ciekawskich: WF05XXGBB54R30210, dla chętnych mogę podesłać 'rozkodowany' VIN.

Kolor szary (srebrny?), kod 72.

Pojazd póki co można obejrzeć w Warszawie, w perspektywie dwóch tygodni przemieszcza się do Opola.

Cena wywoławcza: 23 000 PLN
[na zapytania typu 'widziałem st220 za 14k PLN', podpowiadam że mówimy o HB poliftingu]
Kontakt na PW lub email z forum.

Zdjęcia (wybaczcie brak dopieszczenia, ale oferta jest osoby prywatnej):

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.







« Dodane: 09.01.2019, 22:44 »

Byłbym zapomniał, ma tylne lampy z chromem z drugiego polifta, założyliśmy bo są ładniejsze, jak komuś zależy na w pełni fabrycznym wyglądzie to możemy oryginalne wyciągnąć z piwnicy ;)

Alek

Aktualizacja ceny i stanu.

Cena wywoławcza 22 000 PLN (na otomoto jest za 22.5 :P, ale to nie jest otomoto)

Aktualne zdjęcia:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Alek

Zmiana ceny: 19 500 PLN