Downpipe+decat

Paweuu7, 29.10.2019, 16:16 « poprzedni - następny »

Paweuu7

Witam zakupiłem downpipe+decat od BAQ garage i zamierzam go sam zamontować. Mam pytanie czy przy zmianie wspomnianych części komputer pokaże jakieś błędy ? Może ktoś już to przerabiał ?

incognito8848

Na pewno wywali błąd na sondzie przy decacie. Dlatego należy tam zamontować emulator sondy. Emulator po prostu oddali sondę od decata i nie będzie czułą spalin.

Paweuu7

Wielkie dzięki, czy taki emulator będzie się nadawał ? Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://allegro.pl/oferta/366-emulator-drugiej-sondy-lambda-prosty-mosiezny-6871149755?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe&gclid=CjwKCAjwxt_tBRAXEiwAENY8hY6JezF-yHPzu8H5iFZbGXWiT7gh5evC7I3N5CnSqGjkYoqZrD_5xxoCTlgQAvD_BwE

bzyq

Ja kupilem ten pod kątem i dzialał. Czasem błąd sie pojawiał, ale podreczny elm na bt i raz na dwa tygodnie mozna było przeżyć kasując.
:)

incognito8848

Ja też kupiłem ten z kątem prostym, dzięki temu wygodniej się mi zamontowało sondę, kasa ta sama. Po zamontowaniu wywaliło mi raz błąd, skasowałem i od dwóch lat cisza :)