Focus 2.0 Turbo - Mocniejszy i szybszy do dwóch takich Fok z Wrocławia :D

Rasta, 22.09.2010, 17:57 « poprzedni - następny »

T

Cytat: Rasta w 02.12.2010, 20:06
Nie lubię się cofać :D
Ale w mk1 był całkiem niezły, bo stały napęd na cztery koła. Silnik chyba ten sam i też poprzecznie, czyli dałoby się to pewnie bez większego problemu zaadoptować w Focusie. Pytanie tylko, ile byłoby dłubania żeby to wytrzymało Twoja moc i czy byłoby to w ogóle opłacalne. Z nowszych Fordów napęd awd był jeszcze w X-type. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

Tak sobie strzeliłem z tym 4x4 bo Łukasz napisał że będzie grubo, a że chyba można powiedzieć że już jest grubo, to pierwsze co przyszło na myśl to właśnie czterobut

Rasta

Niestety trzeba się pogodzić z tym, że Focus to ośka i tak już zostanie. Przerabianie go na 4x4 tak naprawdę powouje, że to już nie jest Focus. Niestety 4x4 z Coswortha czy Mondka nie ma wiele wspólnego z tym co mamy dostępne w STI lub EVO. Biorąc pod uwagę masę i właściwości jezdne Focusa to jest krok wstecz. Miało by to może sens przy 1/4 ale trzeba by WTEDY min. z 500 kuca wykrzesac by się liczyć, w stawce. O ile z silnika ta moc spokojnie jest do wykrzesania, o tyle napędy pewnie by się urywały po kilku strzałach ze sprzęgła, a to mnie nie interesuje.
FlockArt - Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.flokowanie.com.pl

RSSSS

Tytuł zmieniony to myślałem, że jakiś wykres zobaczę na +370 albo wydruk pomiaru czasu (choć w zimę wyścigi 1/4 mili się nie odbywają) a tu nic...! :|
Status quo zachowane. 8)

Ładne fotki!

P.S. Jak słyszałeś ostatniego mojego newsa to domyślasz się, że czasu na zabawy autem mogę w przyszłym roku nie mieć ale jak dam radę to też chcę zacząć schodzić z masą w mk1 i przygotować go lepiej pod pojeżdżawki.

Pozdr.
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

Rasta

Czasu na ćwiarę raczej nie obaczysz bo prawdopodobieństwo, że się pojawię na jakiejś 1/4 mili raczej zerowe. Na upalanki typu Lap Race 370 konna ośka też się nie nadaje bo najważniejsza jest trakcja, a nie wirtualne konie idące w gwizdek. Fajnie by było jakbyś się pojawił na jakiś zakrętach RS'em, tylko takich prawdziwych, a nie torze gokartowym :D
FlockArt - Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.flokowanie.com.pl

T

I jak tam auto, coś się zmieniło? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Rasta

Cały czas coś się zmienia.  :D
FlockArt - Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.flokowanie.com.pl