Wydech ST220 kombi, pasuje też do innych mk3 kombi

T, 25.01.2011, 23:47 « poprzedni - następny »

T

Mam do sprzedanie końcową część wydechu ST220. Pasuje też do innych mk3 kombi. Kupowałem go dla siebie, dlatego wydech jest w doskonałym stanie. Został zdjęty z ST220 z przebiegiem tylko 26 tys. km.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jest to doskonała opcja dla osób, która chcą mieć w aucie podwójny wydech, a nie są zainteresowane hałasem z typowych wydechów customowych. Wydech pasuje bez większych przeróbek, np. w V6 trzeba właściwie tylko odciąć końcową część ori wydechu i przyspawać w to miejsce ten który sprzedaję.

Jest to też dobra opcja dla właścicieli ST220 którzy mają końcowe tłumiki do wymiany.

Sprzedaje bo zmieniła się koncepcja moich przeróbek i ten wydech nie będzie optymalny. Kupowałem go z myślą o silniku 2.5 V6. Sprzedaję nawet nieco taniej niż kupiłem.

Cena tylko 690 zł

Odbiór najchętniej osobisty (Warszawa-Mokotów), ew. wysyłka do ustalenia.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

nokitel

hehe dobre dobre ... :)
a tak poważnie to podejdzie to pod zwykły zderzak przed FL ? chodzi mi o to czy nie będzie to obciachowo trochę wyglądało bo te zderzaki st są niższe i tak jakby wysunięte do tyłu. ktoś takie cuć robił ? ma zdjęcia. Ja szukam podwójnego wydechu ale nie chce pseudo sportowego który będzie hałasował jak gdyby dziurawy był.

T

Ja właśnie ten wydech kupowałem z zamiarem zamontowania do zwykłego zderzaka i silnika 2.5. Byłoby to wtedy coś bardzo zbliżonego do tego co jest w 2.5 ST200. Co do wyglądu, to oczywiście musisz wyciąć otwory w tej czarnej dokładce, jeśli natomiast chodzi o umiejscowienie samych końcówek, to tak jak widać na zdjęciu te ozdobne końcówki można w razie czego bez problemu oddzielić od właściwej końcówki i przyspawać np. nieco głębiej, ale nie wiem, czy to będzie potrzebne. W ST220 te końcówki są dosyć schowane, więc w zwykłym nie powinny mocno wystawiać.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Nowa, niższa cena: 590 zł
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

nokitel


T

Cytat: nokitel w 27.03.2011, 20:59
ile by wysyłka kosztowała?
Nie wiem, mogę się dowiedzieć, ale pewnie niemało, bo to jest duże. Jak kupowałem to wszystko chyba coś w okolicach 50 zł, ale wysyłający miał pewnie podpisane jakieś umowy, a ja nie mam. ;)

Generalnie można to bez problemu przewieźć na dachu Mondeo kombi (na relingach). ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

nokitel

tyle że do ciebie i z powrotem to koszt około 200-250zł jak tyle spuścisz to biorę :) hehe