Montaz swiateł dziennych pod układ AUTO [Mondeo mk3]

wojoo, 15.05.2010, 14:17 « poprzedni - następny »

wojoo

rozpoczynam prace nad montażem układu świateł dziennych który będzie współpracował z modułem AUTO w mondeo, światełka dzienne będą uruchamiane jak wiadomo w dzień natomiast jak sie zrobi ciemno czujnik światła przełączy na światła mijania wyłączając światła dzienne :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

16.05.2010, 00:13 #1 Ostatnia edycja: 17.05.2010, 11:17 by weksla
Czekam na relacje, tez chciałbym je mieć, jednak u mnie nie wiem gdzie je wsadzić??

« Dodane: Maj 17, 2010, 11:14:18 »

Sam myślałem o dołożeniu świateł do jazdy dziennej. Tylko dlatego iż szkoda mi wypalać xenony np w piękna słoneczną pogodę. mam tylko jeden problem:
Gdzie wsadzić je u mnie?? heheh niestety ta kratka dolna po II lifcie nie daje zbyt dużo możliwości. Czekam na propozycje:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Chodzi mi przykładowo o takie lampy do jazdy dziennej:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


tyle że przy tej listwie dolnej nie ma problemu z montażem:)

Czekam na sugestie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Osobiście uważam, że w poliftowym zderzaku w mk3 nie ma miejsca na takie światła. Poza tym czemu one miałby służyć? Jakoś te diody led do mnie nie przemawiają i raczej bym ich nie wsadził do auta. Z forda audi nie zrobimy ;)

Ps. oczywiście w zderzaku od ST lub RS można by to wsadzić w okolice halogenów hehe:P

weksla

Pisze że to nei chodzi o wygląd i upodabnianie się do np Audi, tylko o oszczędzanie odbłyśników xenonów. Których regeneracja bądź co bądź kosztowała mnie 300zł od sztuki.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Panowie kto tutaj mowi o instalowaniu swiatel LED w zderzaku, poczekajcie to sami sie przekonacie jaki mam patent ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

22.05.2010, 22:21 #5 Ostatnia edycja: 22.05.2010, 22:33 by Cinkciarz
Wojoo czekamy na twój patent moze i ja skorzystam w koncu mam 10 takich pasków led białyk które niebawem będą założone w moim modo pod fotelami i po kazdym pasku pod drzwi zostana 2 paski na dzienne;) jak to Eng wspomniał z Forda Audi nie zrobimy ale moze jakas Ferrara wyjdzie :P

Fotka dla tych co chcą ze swojego ST zrobić przysłowiowe "Audi" :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: weksla w 16.05.2010, 00:13
Czekam na relacje, tez chciałbym je mieć, jednak u mnie nie wiem gdzie je wsadzić??
Moim zdaniem jedyna estetyczna opcja to włożenie ich w miejsce świateł przeciwmgłowych, które i tak do niczego nie służą. Na allegro jest sporo okrągłych ledów, myślę, że da się któreś z nich tam dopasować.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 22.05.2010, 22:21
Wojoo czekamy na twój patent moze i ja skorzystam w koncu mam 10 takich pasków led białyk które niebawem będą założone w moim modo pod fotelami i po kazdym pasku pod drzwi zostana 2 paski na dzienne;) jak to Eng wspomniał z Forda Audi nie zrobimy ale moze jakas Ferrara wyjdzie :P

Fotka dla tych co chcą ze swojego ST zrobić przysłowiowe "Audi" :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

ciekaw jestem czy pasuja te ledy P&P bez rzeźby
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

z tego co widac to w zderzaku nie ma tych czarnych trapezów wiec jest jakas przeróbka ale wyglada nawet spoko
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Na 100% jest rzeźba i to niemała, po za tym światła z audi kosztują tyle co pół mondolota. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

walus90

Cytat: Tomasz w 23.05.2010, 20:39
Na 100% jest rzeźba i to niemała, po za tym światła z audi kosztują tyle co pół mondolota. ;)

bez przesady :P wiem że Audi to dobre wozy :P ale ja tam wole moje mdo :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

weksla

Wojoo czekamy wciąż na efekty
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

cichajta kasy brak :D musze zrobic to co mam wazniejsze :D amorki, hamulce, koła :P
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

no to każdy czeka w kolejce na zdjęcia zeby poogladac efekty pracy  :)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

walus90

nom ciekawi mnie co woojo wymyśli :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D