Zasady publikowania filmów (filmy mogą być opublikowane na naszym kanale)

Fordtuning.pl, 12.11.2019, 20:48 « poprzedni - następny »

Fordtuning.pl

W tym dziale można publikować filmy związane z Fordem (np. prezentacje, onboardy, brzmienie dolotu czy wydechu itp.) własnego autorstwa. Część z nich zostanie umieszczona na naszym Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.oficjalnym kanale YouTube.

Obowiązują następujące zasady:

1. Publikuj wyłącznie własne filmy, nie te znalezione w sieci.
2. Do opublikowanego filmu musisz posiadać pełnię praw autorskich.
3. Publikując film zgadzasz się na jego publikację na naszym kanale YouTube oraz jego montaż i/lub zmianę tytułu i/lub opisu.

Mile widziane jest dodanie opisu pod filmem.
Jeśli chcesz żeby nazwa Twojego kanału znalazła się w opisie zaznacz to w swoim poście. :)

PS Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.zasubskrybuj nasz kanał:)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl – najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Tłumacz kodów OBD · Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Strona na FB · Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Grupa na FB · Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Ogłoszenia na FB · Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Kanał na YouTube
Masz auto innej marki niż Ford? Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club :)