[sprzedam] Xenon lewy uszkodzony & ...

Petersan, 23.09.2010, 20:54 « poprzedni - następny »

Petersan

23.09.2010, 20:54 Ostatnia edycja: 27.09.2010, 22:27 by Petersan
Hello,

Mam do sprzedania lewy xenon, który dziś wymontowałem ze STelli.
Jest uszkodzony, co objawia się tym, że światło "krótkie" raz się zapala, a raz nie (częściej nie).
Światło długie oraz postojowe działa bez zarzutu.
Pojęcia nie mam co jest zepsute.
Może to kwestia dolutowania jakiegoś przewodu, a może nie da się nic z tym zrobić.

cena: czekam na rozsądne propozycje

opcja 2)

Do tego uszkodzonego reflektora dorzucam drugi, prawy, w pełni sprawny.

cena:  900 pln

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



link do allegro:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/reflektor-xenon-ford-mondeo-mkiii-i1250247918.html
pzdr
Peter

T

Cytat: Petersan w 23.09.2010, 20:54
Jest uszkodzony, co objawia się tym, że światło "krótkie" raz się zapala, a raz nie (częściej nie).
Światło długie oraz postojowe działa bez zarzutu.
Pojęcia nie mam co jest zepsute.
Ja mam do sprzedania lewy xenon technicznie sprawny, ale z ułamanym jednym uchwytem no i ma już kilka lat, więc ring już pożółkły. Z obu dałoby się pewnie złożyć "nówkę". ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Petersan

pasuje  8)
pzdr
Peter

wojoo

nie zapala Ci sie bo to wina startera (wada fabryczna ktora wystepowała głównie przed Fl i była naprawiana na gwarancji) to tak w skrócie :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

nokitel

Petersan jeżeli w lampie znajduję się starter/zapłonnik starego typu to wystarczy go wymienić na inny lub najlepiej przeszczepić ten nowszy i sprawa będzie załatwiona. Miałem dokładnie tak samo w prawej a po pół roku w lewej w obu winą był "starter" niestety się zużywają dość szybko w tych starszego typu. Tak z ciekawości na ile liczysz?

Petersan

24.09.2010, 08:15 #5 Ostatnia edycja: 24.09.2010, 09:24 by Petersan
a ile kosztuje taki starter?  ;)

« Dodane: 24.09.2010, 09:23 »

Cytat: wojoo w 23.09.2010, 22:30
nie zapala Ci sie bo to wina startera (wada fabryczna ktora wystepowała głównie przed Fl i była naprawiana na gwarancji) to tak w skrócie :D

przy okazji...
gdzie wyście byli, jak się pytałem czemu mi lampa nie zapala?!!

nie wymieniałbym całego reflektora za 7 paczek...
  :/
pzdr
Peter

wojoo

a kiedy pytales :D ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl