[Focus] Fotele Recaro

Croc, 20.03.2016, 22:30 « poprzedni - następny »

weksla

No cena zacna.  Hehhe i to za sam slupek czy jak?
Ale. Cóz duzo gadać  Cena adekwatna do warunków niemieckich
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Dybek_87

22.04.2016, 14:46 #16 Ostatnia edycja: 22.04.2016, 15:46 by Dybek_87
Wolf nie bez powodów jest znany w całej europie:)
Ale proporcjonalnie do tego co zarabiam nie jest to jakas chora cena...

Wolf niesprecyzowal dokładnie jakie mody będą poczynione...jest wzmianka o Intercoolerze z tego co wiem Airtec...Modyfikacja turbiny ( myślę ze hybryda ) piszą o ingerencji w układ wydechowy ( zapewne sportowy katalizator ) decat nie przejdzie TUV....Układ dolotowy Wolf Racing. Modyfikacje w obszarze silnika...
Tyle można wyczytać z opisu Wolfa...no i oczywiście OBD...

« Dodane: 22.04.2016, 14:48 »

Wtryski z RS też zapewne muszą wpaść...ciekaw jestem co ze sprzeglem bo o tym nie ma mowy...przy 300 kucy i 460 NM będzie się już slizgac...?

« Dodane: 22.04.2016, 14:57 »

Napisałem właśnie do Wolfa aby sprecyzowali dokładnie jakie Mody będą poczynione :)
Czekamy na odp;)

« Dodane: 22.04.2016, 15:46 »

A tak z innej beczki ;)
Tydzień temu na Autobanie oberwala przednia szyba kamieniem...no i do wymiany...
Jako że mam Auto kasko pojechałem do Forda :)
Rachunek dla ubezpieczyciela 1146 € :) he nie wiem jak to wygląda w Pl ale nie chce mi się wierzyć ze porownywalna cena...Fakt ze wstawiaja ori Szybe a nie tak jak np Carglas zamiennik..

Pyzo

Wolf to ostatnie miejsce w ktore oddalbym auto na tuning...



Getapatalked
...we are standing here, at the edge of time...

Pyzo

DP z TÜVem i ICka i dolot z TÜVem i wszystkie inne elementy ogarnij w Ellmer-Autosport albo RH-Renntechnik, czy Puma-Schmiede.

Wolfa omijaj :) oni nic sami nie robi - IC inna firma, sprezyny H&R, wydechy robi Friedrich Motorsport, softy robi jedynie sam (syfiate zreszta)



Getapatalked
...we are standing here, at the edge of time...

Pyzo

Cytat: weksla w 22.04.2016, 13:28
No cena zacna.  Hehhe i to za sam slupek czy jak?
Ale. Cóz duzo gadać  Cena adekwatna do warunków niemieckich

Slupek i osprzet
...we are standing here, at the edge of time...

weksla

Aaaaa jesli z  osprzętem to chyba ok
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Croc


Zipeerr

Witam , tak jak w temacie Poszukuje Foteli Recaro Skóra do Focusa mk2 3d

Croc

Witam, dziękuję za zainteresowanie.  Niestety auto już sprzedałem.  Już nie szukam fotele.  :/