Zamykany schowek na konsoli środkowej

T, 16.05.2010, 05:02 « poprzedni - następny »

T

16.05.2010, 05:02 Ostatnia edycja: 24.11.2010, 20:34 by badger
Pewnie wielu posiadaczy mk3 bez podgrzewanych siedzeń denerwuje dziura w konsoli środkowej nazywana przez forda "schowkiem". Ja także miałem ten problem. Początkowo rozważałem dołożenie tej opcji, jednak po krótkim namyśle zrezygnowałem bo podgrzewanie siedzeń to jedna z tych rzeczy, która jest mi absolutnie zbędna i pewnie nigdy bym jej nie użył. Padł więc pomysł wykonania w tym miejscu schowka, ale porządnego, zamykanego.

Do tego potrzebujemy uchwytu na kubek (wersja eu) i zwykłego, niezamykanego schowka. Wykonanie całości to mnóstwo rzeźby, trudno byłoby to dokładnie opisać, niech więc ten post będzie czymś w rodzaju "proof of concept". To co jest ważne to dokładne wymierzenie całości w taki sposób, by schowek mieścił się od środka (trzeba pamiętać, że uchwyt na kubek wchodzi w konsolę pod kątem, więc nie ma tak za dużo miejsca), a "przycisk" był równo z konsolą i wyglądał estetycznie.

Gotowy produkt wygląda tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Już zamontowany w aucie:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tutaj widać jak działa:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=P-tt8xt96zg

Myślę, że efekt jest wart włożonej pracy, a nie ma co ukrywać, trzeba jej w to włożyć sporo.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Hehe Tomku trzeba było się założyć :P