[Warszawa Fort Wola - 13.10; godz: 20:00] - WWA SPOT

Petersan, 02.10.2010, 13:50 « poprzedni - następny »

lukasz3112

Cytat: Petersan w 14.10.2010, 10:44
na pewno next time!

wypełnij w profilu pole: miejscowość - wtedy na bank dostaniesz spam z info o spocie  :]
juz to zrobiłem :)

Cartoon

Cytat: Ry2y w 13.10.2010, 22:47
Wielkie dzięki za miłe spotkanko... jak ogarnę fotki to wrzucę. Do zobaczenia na następnym :)

Ok wrzucam fotki:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://picasaweb.google.pl/m.Ryzko/Stdrivers_13102010?authkey=Gv1sRgCL61m_z2xpCe4AE&feat=directlink

Fajneeee :D
chyba najładniejsza fota mojej fiesty jaką posiadam :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Petersan

tak jak wczoraj mówiłem... z tym aparatem co mam to ja sobie w takim świetle "mogę"...

tyle udało się wyrzeźbić...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

pzdr
Peter

weksla

3 najlepsza
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Mi się 2 podoba tylko bym ją kadrował w kwadracie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Petersan

dla mnie najciekawszą jest ta co wrzucałem wczoraj jako drugą (ale jest masakryczna jakościowo), generalnie słabe te zdjęcia strasznie, dobrze, że Ry2y się postarał.

Wracając jeszcze do samego spotu, dla mnie bank rozbił wczoraj Cartoon filozoficznym komentarzem do przejeżdżającego po parkingu na pełnym ogniu Civica 5gen*:

- Ku*wa... jak to... słabo idzie...

8)

* na tym samym poziomie w drugim końcu swój spot mieli hondziarze, którzy w pewnym momencie zaczęli cholernie hałasować, pałując swoje auta na krytym parkingu... pogratulować  :]
pzdr
Peter

Cartoon

 8)

Ry2y

Cytat: Petersan w 15.10.2010, 00:04
dla mnie najciekawszą jest ta co wrzucałem wczoraj jako drugą (ale jest masakryczna jakościowo), generalnie słabe te zdjęcia strasznie, dobrze, że Ry2y się postarał.

Dzięki :)

Cytat: Petersan w 15.10.2010, 00:04
Wracając jeszcze do samego spotu, dla mnie bank rozbił wczoraj Cartoon filozoficznym komentarzem do przejeżdżającego po parkingu na pełnym ogniu Civica 5gen*:

- Ku*wa... jak to... słabo idzie...

8)

* na tym samym poziomie w drugim końcu swój spot mieli hondziarze, którzy w pewnym momencie zaczęli cholernie hałasować, pałując swoje auta na krytym parkingu... pogratulować  :]

Hehe dobre  :D
Nie słyszałem tego tekstu, bo jakieś barany w civic'u darły wydech. Swoją drogą w pewnym momencie myślałem, że nie wyhamują przed ścianą i "urwą" na końcu prostej ;)

wojoo

Cytat: Ry2y w 15.10.2010, 08:11
Swoją drogą w pewnym momencie myślałem, że nie wyhamują przed ścianą i "urwą" na końcu prostej ;)

ja właśnie na to liczyłem :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl