ST220 by MAG - SPRZEDAM

MAG, 05.10.2010, 14:18 « poprzedni - następny »

wilhelm

...do kiedy masz auto w PL?

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 05.04.2011, 19:51
Podobno wyszły za wilhelma. :wojoo:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

MAG

Cytat: weksla w 05.04.2011, 19:46
hamulce już ożeniłeś?

Cytat: Tomasz w 05.04.2011, 19:51
Podobno wyszły za wilhelma. :wojoo:

kiepsko chyba u Was z czytaniem ostatnimi czasy, bo kilka postów wyżej jest wyraźnie napisane co i jak z heblami   :P


« Dodane: 06.04.2011, 10:47 »


Cytat: wilhelm w 05.04.2011, 20:53
...do kiedy masz auto w PL?

Stoi w Gdańsku u moich rodziców pod blokiem, a do kiedy - nie wiem

Ubezpieczenie jest do 30-ego kwietnia, więc w zalezności od kilku różnych czynników, zapewne jesli sie nie sprzeda do tego końca kwietnia, to je zabiore do Szwecji i puszczę do handlarzy, bo zaczynam być zmęczony tą sytuacją.

No chyba, że wczesniej sprzeda mi się S-Max, to wtedy ST220 wraca do Szwecji i jeszcze jakiś czas nim pojeździmy ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wojoo

Cytat: MAG w 06.04.2011, 10:41
Stoi w Gdańsku u moich rodziców pod blokiem, a do kiedy - nie wiem


Z twojej wypowiedzi można wywnioskować ze czekasz niecierpliwie aż Ci ktoś go zwinie :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

MAG

Cytat: wojoo w 06.04.2011, 10:51
Z twojej wypowiedzi można wywnioskować ze czekasz niecierpliwie aż Ci ktoś go zwinie :D

o w morde , wydało się ....  :stupid:
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Oktan

nie prawda - heble idą do mnie :D
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

T

Cytat: Oktan w 07.04.2011, 11:35
nie prawda - idą do mnie :D
Ale już zamężne. :wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm


weksla

wilhelm sprzedaj mi swoje
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 07.04.2011, 17:55
wilhelm sprzedaj mi swoje

wilhelm nie sprzeda ci bo od nowa "tjuninguje" swojego mondziaka :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: weksla w 07.04.2011, 17:55
wilhelm sprzedaj mi swoje

masz zamiar zrobić sobie przyczepkę ? :ghost:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

MAG

troszke podniosę

cena 22tys zł plus opłaty (około 5tys zł całość wyjdzie) plus ewentualnie 500zł dopłaty za chip'a

dopłata za chipa jest spowodowana tym, że jesli wgram chip'a do ECU, to musze wysłać RTS'a do Krakowa na zresetowanie aby móc go jeszcze W OGÓLE używać.
jak wiadomo nic nie jest za darmo i takie zresetowanie pare złotych kosztuje.
jak dodać do tego koszt wysyłki RTS'a do Kraka i Z POWROTEM do mnie do Szwecji to mało to już nie jest ...

jeśli auto sprzeda się na programie standardowym to mogę RTS'a sam zresetować i po zgraniu programu z S-Max'a mogę mailem dostać program tuningowy, który będzie potem już tylko "szlifowany" na hamowni w trakcie powrotu z wakacji.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

MAG

podnoszę, bo kolejny "chętny" zawracał mi 4litery przez cały tydzień, umówił się na dzisiaj na oglądanie (potwierdzając to jeszcze wczoraj w rozmowie z moją siostrą), a dzisiaj przysłał tylko sms'a że "sprawa nieaktualna" ....

poniewaz mam juz serdecznie dosyc całej tej sytuacji ze sprzedawaniem auta na odległość, ostateczna, niepodlegająca żadnej negocjacji cena to 20tys zł na standardowym programie.

Oferta ważna do 10-ego lipca (wtedy wracam z wakacji) - jesli sie nie sprzeda do tego czasu, to wracam ST do Szwecji

« Dodane: 28.05.2011, 20:02 »

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Adelajda

Oferta ważna do 10-ego lipca

Rozmowy z Generałem trwają....  :/

Bo kupca na mój sadzowóz już nawet mam....

T

Nie marudź, tylko kupuj. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club