[Mondeo mkIII] Przykładowe kolory zacisków

Bora, 17.05.2010, 01:15 « poprzedni - następny »

Bora

Witam  :)
Temacik poświęcony Lakierom do Zacisków hamulcowych
Zaciski malujemy Specjalistycznymi lakierami do zacisków hamulcowych,
poniżej  linki z do aukcji z lakierami .

Lakier firmy MoTip:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1007143388_motip_lakier_farba_spray_do_zaciskow_hamulcowych.html

Tutaj macie cały zestaw firmy MoTip:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1013621843_motip_lakier_farba_zestaw_do_zaciskow_hamulcowych.html

w razie gdyby aukcja się zakończyła szukajcie użytkownika pod nickiem "amt1"

Lakier firmy CALIPER - BRAKE, tańszy od MoTip:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1023944892_lakier_farba_do_zaciskow_hamulcowych_bialystok.html

Przykłady:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Pozdrawiam :)
w poszukiwaniu mondeo mk3 ...

eng

Ja osobiście mam czerwony. Granatowy czyli w kolorze nadwozia wydawał mi się mdły hehe ;)

Bora

No kolor zacisków taki sam jak kolor nadwozia to niekoniecznie dobry pomysł, myślę ze nie wyróżnia się tak bardzo. Ale to już według gustu
w poszukiwaniu mondeo mk3 ...

wojoo

szkoda ze nie ma różowego
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng


wojoo

nie no co ty ale dla porownania moglo by byc ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Idealny temat w idealnym momencie;) w koncu jestem od niedawna szcześliwym posiadaczem felg z ST220 i zastanawialm sie wlasnie nad zaciskami stawiam na czerwony kolor albo zółty jak w porsche jedno z dwóch
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng


Cinkciarz

i chyba przy takim zostane  ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Marcin kiedy zobaczymy Twoje mdo na 18-stkach i z pomalowanymi ładnie zaciskami?

Cinkciarz

moje ST gotowe będzie na początku lipca jak przyjadę samochodem do polski to pierwsze co to pomaluje zaciski a potem założę koła z ST w końcu;) Tak że nie wiem Darek czy Ty to zobaczysz chyba że sobie wczasy przełożysz :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

walus90

takie pytanko może głupie ale co tam czy koniecznie muszę zdejmować zaciski zeby je pomalować ????
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

wojoo

nie musisz ale zawsze bedzie latwiej jak sciagniesz ...

ja bede malowal na czerwono ;]
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

walus90

ja też planuje na czerwono :P i chyba jednak ściągne zaciski żeby to jakoś wyglądało :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Cinkciarz

ja przy okazji malowania będę chyba musial zrobic dokładny przegląd hamulców bo coś sie niezbyt bezpiecznie jezdzi jakies takie słabe są jakby byly zapowietrzone i trzeba nielada wysiłku by wciznac pedal hamulca by szybko zahamowac :(
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600