Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJĘ

Elementy pakietu ST

eng, 21.07.2010, 18:16 « poprzedni - następny »

eng

21.07.2010, 18:16 Ostatnia edycja: 09.10.2010, 18:45 by badger
Cytat: wilhelm w 20.07.2010, 16:44
jak w temacie :)

kupię (kolor obojętny, ale nie zaszkodzi jak będzie to Magnum grey)
-zderzak przód ST220 + halogeny i grill
-zderzak tył ST220 kombi
-progi ST
-lotka na tylną klapę w kombi (ST)
-grill ST

Jak ktoś coś ma, lub posiada namiary na jakis element niech da znać  ;)

Podam Ci mniej więcej cenowo jak to może wyglądać:

1. Zderzak goły w dobrym stanie 500 zł
- gril dolny w zależności czy sprzedawca się zna czy nie 120-200 zł
- halogeny niestety bardzo ciężko dostępne ale komplet wyniesie cię 400-500 zł za przedliftowe

2. Zderzak TYLNY  do kombiaka to wydatek ok 400-600 zł w zalezności od tego czy będzie z listwą czy bez.

3. Progi zazwyczaj chodza po ok 700-800 zł

4. Lotkę kiedyś widziałem za chyba 170 zł.

5. Grill od ST kosztuje w granicach 250 do nawet 500 zł (widziałem kiedys poj...a który za tyle sprzedawał)

Nie zapomnij do tego pakieciku doliczyć kosztów malowania no i najważniejsze felgi :D

Większość części dorwiesz na allegro ew na brytyjskim ebayu. Powodzenia i cierpliwości życzę.

Pozdrawiam

(dyskusja wydzielona z działu "kupię" -- Rijndael)

wojoo

Cytat: eng w 21.07.2010, 18:16

5. Grill od ST kosztuje w granicach 250 do nawet 500 zł (widziałem kiedys pojeba który za tyle sprzedawał)

Z Grudziądza.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

tak na pewno typ z Grudziądza:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

felgi będę miał w przyszłym tygodniu, oponki i sprężyny też więc jak wrócę na początku sierpnia to się wezmę za zakładanie :)

weksla

w totolotka wygrałeś;)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

A tam w totka od razu :P oszczędzałem od jakiegoś czasu kase bo byłem strasznie niezdecydowany jeśli chodzi o mody w moim autku. Przez przypadek zobaczyłem na allegro ST220 kombi magnum grey i jakoś mnie to przekonało, bo prezentował się całkiem całkiem. Z tego co widzę to najgorzej będzie ze znalezieniem, progów, lotki i tylnego zderzaka no chyba że jakbym u tego kolesia z grudziadza wzial wiecej to konkretnie zszedl by z ceny  :evil:

Pinki

za 200 zł to chyba bym załatwił nowa kratkę zderzaka
a tak to jak ktoś potrzebuje to dekielki felg nowe po 65 zł
zaślepki progów nowe bodaj po 45 zł sztuka.

I każda inna cześć ale z głowy nei pamiętam
+ dotego naprawdę dobre ceny hamulcy z EBC

wilhelm

fakture wystawiasz?

Cinkciarz

No nie ma co ukrywac szarpnie po kieszeni;) a no i trzeba bedzie poczekac na czesci bo wszystkiego w jednym dniu nie kupisz :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Pinki

Z fakturami może nie być łatwo, natomiast z oficjalnej dystrybucji i z pełną gwarancją
fakture też się da tylko pewnie nieco cena ulegnie zmianie.

natomiast popatrzcie kratka jest za 100 zł na allegro http://allegro.pl/item1161099834_mondeo_st_220_st220_gril_atrapa_kratka_zderzak_mk3.html

wilhelm

Ciekawe na ile poważne jest to uszkodzenie

Cinkciarz

na zdjeciu widac z 3 zaczepów są tylko 2 wiec moze dało by sie jakos zreanimować tą kratkę
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Po czym poznać czy tylny zderzak jest z ST220 czy RS? przednie różnią się na 1 rzut oka, do tego ST'kowe są o kilka cm szersze. Z tyłu z tego co na razie zauważyłem nie mają jakichś znaków szczególnych. Czyżby z tyłu była to tylko szerokość?

ps. znalazłem taką aukcję, ale pogubiłem się już. uwielbiam jak goście piszą ST RS :)

http://moto.allegro.pl/item1175417729_mondeo_mk3_model_2000_2006_tyl_kombi_st_rs_chrom.html

Rijndael

Cytat: wilhelm w 07.08.2010, 18:37
Po czym poznać czy tylny zderzak jest z ST220 czy RS? przednie różnią się na 1 rzut oka, do tego ST'kowe są o kilka cm szersze. Z tyłu z tego co na razie zauważyłem nie mają jakichś znaków szczególnych. Czyżby z tyłu była to tylko szerokość?

Tylne się różnią dużo bardziej niż przednie. Przede wszystkim tylny RS nie ma otworów na wydech.

Cytat: wilhelm w 07.08.2010, 18:37
ps. znalazłem taką aukcję, ale pogubiłem się już. uwielbiam jak goście piszą ST RS :)
http://moto.allegro.pl/item1175417729_mondeo_mk3_model_2000_2006_tyl_kombi_st_rs_chrom.html

To jest ST.

mircoslaw

no i jeszcze pasowaloby pomyslec o przednich blotnikach z st zeby mialo to rece i nogi, no chyba ze masz jakis patent na spasowanie tego wszystkiego ze zwyklymi blotnikami