Ładne przeróbki Mondeo

T, 10.10.2010, 04:02 « poprzedni - następny »

hashenty

W sumie zwykłe mondeo, tylko w macie i ze zmienionymi felgami oraz paroma dodatkami. Mnie natomiast najbardziej zainteresował sposób umieszczenia uniwersalnej, dokładanej nawigacji. Jest zabudowana w kokpicie w miejscu radia. Zrobione poprawnie, ale trochę śmiesznie to wygląda :] W sumie można kupić trochę lepszą z większym lcd i mamy przecież odtwarzacz filmów, zdjęć. Tylko ja właśnie wolę navi przyklejaną do szyby, umieszczoną na wysokości drogi/oczu - nie trzeba odwracać głowy od tego co się dzieje przed maską. Fabryczna umieszczona przed lewarkiem jest dużo mniej wygodna i bezpieczna.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ry2y

Czy mi się wydaje, czy ten mondek jest matowy? Fajny lakier:) Felgi moim zdaniem nie bardzo pasują do charakteru auta... troszkę jak biznesmen na BMX'ie...

hashenty

Cytat: Ry2y w 27.10.2010, 18:33
Czy mi się wydaje, czy ten mondek jest matowy? Fajny lakier:)

Nie wydaje Ci się :] Napisałem u góry, że jest w macie.
Swoją drogą, ciekawe jak się takie auto w czystości utrzymuje - łatwiej, czy gorzej od lakieru na błysk?
Jak się jakiś zaciek robi na lakierze, to przecierasz, polerujesz i jest gitara.
Nie zdziwiłbym się, jak by go trzeba było po każdym myciu do sucha wycierać, bo brzydkie ślady po zaschniętych kroplach widać... ciekawe, ciekawe.

T

Cytat: hashenty w 27.10.2010, 16:51
W sumie zwykłe mondeo, tylko w macie i ze zmienionymi felgami oraz paroma dodatkami.
Mi się podoba. Może to nie mój styl, ale wszystko zostało harmonijnie dobrane i do siebie pasuje. No może ten udziwniony emblemat na atrapie można by sobie darować. Natomiast ta konsola środkowa rzeczywiście mu nie wyszła. Mógł zrobić tak jak wojoo, czyli duży ekran, a poniżej klimatyzacja.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Cytat: Tomasz w 27.10.2010, 19:26
Mi się podoba.
Mi też :D

Cytat: Tomasz w 27.10.2010, 19:26
Natomiast ta konsola środkowa rzeczywiście mu nie wyszła. Mógł zrobić tak jak wojoo, czyli duży ekran, a poniżej klimatyzacja.
Tzn. ta konsola mu właśnie wyszła moim zdaniem, bo jest zrobiona poprawnie, elegancko spasowana. Ewentualnie mógłby to jakąś okleiną (aluminium szczotkowane czy carbon od 3m) okleić, albo polakierować nawet. Nikt takiej nie ma w mondeo i pewnie o to mu chodziło.

Biega mi jednak o to, że takie umieszczenie jest w ogóle nie praktyczne. Ekran za nisko - zbyt odwraca uwagę od sytuacji na drodze,  a radio znowu za wysoko i przez to niewygodnie ręką machać :]

T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Mondeo pick-up (pewnie VT). ;)

Mi się podoba. ;)

« Dodane: 27.10.2010, 22:13 »

Cytat: hashenty w 27.10.2010, 19:33
Biega mi jednak o to, że takie umieszczenie jest w ogóle nie praktyczne. Ekran za nisko - zbyt odwraca uwagę od sytuacji na drodze,  a radio znowu za wysoko i przez to niewygodnie ręką machać :]
O to mi właśnie chodziło. Wykonanie ok, ale projekt taki sobie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Ry2y

Cytat: hashenty w 27.10.2010, 19:24
Nie wydaje Ci się :] Napisałem u góry, że jest w macie.
Swoją drogą, ciekawe jak się takie auto w czystości utrzymuje - łatwiej, czy gorzej od lakieru na błysk?
Jak się jakiś zaciek robi na lakierze, to przecierasz, polerujesz i jest gitara.
Nie zdziwiłbym się, jak by go trzeba było po każdym myciu do sucha wycierać, bo brzydkie ślady po zaschniętych kroplach widać... ciekawe, ciekawe.

Faktycznie nie zauważyłem :) Dla mnie lakier jest fajny... przynajmniej na zdjęciach. Konsola środkowa jest paskudna. Radio, nawigacja wyglądają jakby je wtłoczono w konsolę z epoki lat 90-tych.

mazur888

Pickup mi sie podoba, szkoda ze virtual

Petersan

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



st220 w electric orange  ;)
pzdr
Peter

KLUSEK

Az sie prosi o black-eyes w tym kolorze :P

T

Aż się prosi o wywalenie tych pomarańczowych dekielków. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: Tomasz w 30.10.2010, 21:24
Aż się prosi o wywalenie tych pomarańczowych dekielków. ;)

To samo chciałem napisać, czarne fajnie by przypasowały :D

T

Cytat: wilhelm w 30.10.2010, 22:04
To samo chciałem napisać, czarne fajnie by przypasowały :D
Ja bym wolał czarne. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lukasz-no1

Cytat: Petersan w 30.10.2010, 11:06

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



st220 w electric orange  ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

weksla

aż się prosi o prysnięce klamek pod kolor (dziwne ze sa czarne jak w ambiente)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps