A co myślicie o takim tylnym zderzaku do mk3 kombi?

T, 12.10.2010, 05:50 « poprzedni - następny »

Petersan

nie szperałem nigdy za pakietami do kombi, ale przez weekend się rozejżę.
specially 4 you

inna sprawa, że nie widzę sensu robienia z auta "kupy" tylko po to by nie było jak w ST...
pzdr
Peter

T

Cytat: Petersan w 22.10.2010, 16:47
nie szperałem nigdy za pakietami do kombi, ale przez weekend się rozejżę.
specially 4 you
Ułatwię Ci zadanie bo są chyba tylko dwa zderzaki do kombi. Ten co pokazałem i...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



;)

Cytat: Petersan w 22.10.2010, 16:47
inna sprawa, że nie widzę sensu robienia z auta "kupy" tylko po to by nie było jak w ST...
Widziałeś kiedyś srebrną kupę? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Pomijam oczywisty fakt że to nie kombi, ale mondeo zrobione całkiem fajnie, no i widać że profesjonalnie. Świetny kolor sobie wybrał. Ten pomysł z tylnym zderzakiem równie fajnie by wyglądał w kombi.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


auchim

mega najładniejsze mondeo jakie widziałem

Cartoon

Wg mnie gdyby nie robił zdjęć przodu to byłoby świetnie ;)
Przedni zderzak zdecydowanie wioską zalatuje :D

KLUSEK

Tył super ! :)

Gleba troche za mocna na mój gust. Wole jak się koła nie chowają ;)

Przód spoko, gdyby nie siatex (moglby wsadzic siatke taką jak z grilla) no i wloty na masce wywalić :)

Gdyby nie to byłoby ekstra

« Dodane: 27.10.2010, 17:58 »

No i jeśli już w takim stylu to i tylne lampy ciemniejsze powinny być.

T

Tył byłby fajny gdyby nie przekombinowana środkowa część. Przedni zderzak przerysowany. Najbardziej rażą mnie progi, które powinny sięgać niżej i szerzej, bo inaczej zaburzają dolną linię auta. Kolor świetny, felgi też ok.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

kolor jak dla mnie okropny .. przedni zderzak zalatuje wsią natomiast tylny zderzak super :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Piotrek_rr

Tył super, ale przód nędza, szczególnie te brefki połączone z maską. Zdecydowanie lepiej wygląda fabryczny

hashenty

Tomasz - jeszcze takiego pakietuna Ci wyszperałem. Nie wiem czy już to gdzieś widziałeś...
Na pierwszy rzut oka wygląda jak przerabiany RS.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wydech w 1 fotce trochę mi na photoshopa zalatuje, więc nie wiem czy to przypadkiem nie virtual tuning.
Na googlach jest odnośnik do ich stronki, oferują części do tuningu, ale nie mają żadnych zdjęć. Więc niby istnieją jednak.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://wf-tuning.com/index.html

Idąc dalej - po co te siatexy w tylnym zderzaku, zwłaszcza te zewnętrzne na wydechy po obu stronach, jak... końcówke wyprowadzili pod zderzak :P

Osobiście pakiet mi się nie podoba. Zwłaszcza progi to totalna porażka - z innej bajki są. Siatexy zdecydowanie zbyt transparentne - powinny być na wzór oryginalnych - nie są takie prześwitujące i nie wygląda to jak golf 3 z siatexem z allegro. I z przodu te otwory po halogenach aż się proszą, żeby założyć ... halogeny :P

PS: Też uważacie, że do MK3 nie pasuje żadna atrapa bez znaczka? Widziałem parę i jakoś w mondeo to nie wygląda.
W MK2 fajnie to wygląda bez znaczka, w MK3 jak to konto - po Wuju :] (bez obrazy wojoo:D)
W audi, vw, seacie itd. pasuje, tu nie i koniec.

T

Zderzaki mi się podobają. Nawet bardzo. Grill taki sobie. Trochę łysy bez znaczka. Te progi w srebrnym zupełnie nie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club